دانستنیهای خرید کانتینر باید ها و نبایدها

در خرید کانتینر به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ ما به کانتینر، در چه ابعاد و طرحی و با چه کیفیتی نیاز داریم؟ در خریدکانتینر، باید به نسبت نیازمان ابعاد کانتینر، طرح کانکس و کیفیت کانتینر رادر نظر داشته باشیم. کانکس ها درابعاد مختلف و با طرح و کیفیتهای متفاوتتولیدمی گردند و ما در خرید کانکس کاملا برای انتخاب مختاریم. کانکس در ابعاد استاندارد از ۲×۲ تا ۱۲×۳ وابعاد سفارشی دیگر مانند:

کانکس سفارشی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس کامپوزیت و.. تولید و عرضه می گردد.

اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظردارید میتوانید از کانکس تیپ ۲ و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت می باشد، حتما

باید از کانکس تیپ ۱ استفادهنمایید و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد میتوانید از کانکس با ابعاد کوچک و اگر تعداد نفراتیکه قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد میتوانید از کانکس با ابعاد بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید، البته کانکس با مدلها و تیپهای بسیار ضعیف تر در کارگاههای کوچک کانکس سازی تولید می شوند که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آنها به شما توصیه نمی شود.

کانکس در انواع مختلف مانند:

کانکس استاندارد، کانکس سالنی، کانکس دو اتاقه، کانکس دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی، کانکس سه اتاقه، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس کیوسک نگهبانی، کانکس متحرک، کانکس چرخدار، کانکس پرتابل، کانکس حمام، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو طبقه، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس کامپوزیت، کانکس ساندویچ پانل، کانکس دکوراتیو، کانکس آشپزخانه، کانکس غذاخوری، کانکس فروشگاهی، کانکس نمایشگاهی، کانکس اورژانس، کانکس هلال احمر، کانکس پیش ساخته، کانکس کارگری، کانکس مدیریتی، کانکس دفترمهندسی و انواع متنوع دیگر تولید می شود که انتخاب هر یک از آنها با هر طرح و ر نگی و خرید آن بستگی به نوع مصرف شما مشتریان محترم دارد. جهت مناطقی که میتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود، بهتر است از کانکس جوشی و جهت مناطقی که صعب العبور بوده و نمیتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود باید کانکس پیچ و مهره ای خریداری نمود، همچنین جهت مناطقی که بیش از حد سرد و یا بیش از حد گرم می باشند بهتر است از کانکس ساندویچ پانل استفاده شود.

در خرید کانکس به سابقه سازنده کانکس باید توجه نمود و همیشه سعی کنیم  کانکس مورد نیازمانرا از شرکتهای معتبر کانکس سازی مانند ایران کانکس که محصول آنها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشدتهیه نماییم. شرکتهای محترم راهسازی، پیمانکاری، شرکتهای ساختمانی و مهندسی، مجریان و پیمانکاران جاده ای، پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی, سازمانهای دولتی، جنگلبانی ها، سپاه،نیروی انتظامی وارتش، سازمانهای دولتی، تجهیز کارگاه، شهرداریها، سازمانهای حمل و نقل و راهداری، احداث نیروگاهها و پست های انتقال نیرو، دانشگاهها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبهو مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راهها، اورژانس و هلال احمر و بیمارستانصحرایی، آب و فاضلاب، برق منطقه ای استانها، مرزبانیها، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها و مدارس کشور، پارکها، فضایسبز و معابر هر یک باید به نسبت نیاز خود کانکس خریداری نمایند. مدیران کانکس

مدیران کانکس