کانکس حمام و توالت

کانکس حمام و توالت: این روز ها با پیشرفت علم و فناوری د رهر زمینه ای شاهد کار های خارق العاده در هر رشته ای هستیم. یکی از پیشرفت ها در زمینه کانس سازی است.

این کانکس های حمام و توالت میتوانند در هر جای ساخته و بنا شوند و مورد استفاده عموم قرار گیرند.

کانکس  سرویس بهداشتی و دوش و کانکس حمام و توالت  و کانکس حمام و سرویس بهداشتی به خاطر تولید سریع و آماده بهره برداری و طول عمر بالا راه حلی هایی اقتصادی و کاربردی می باشند کانکس حمام و سرویس بهداشتی یکی از انواع کانکس است.

این کانکس ها می توانند به عنوان کانکس سیار دومنظوره مانند همزمان، کانکس نگهبانی توالت و غیره موارد مورد استفاده قرار گیرند.

سرویس های بهداشتی کارآمد دارای ویژگی دمونتاژ بودن میباشد و در بصورت تکی و عمومی تولید میگردند.

 بنا به انتخاب مشتریان در سرویس های بهداشتی اجزایی چون توالت فرنگی، زیردوشی، پیسوار، سرویس بهداشتی معلولین و … نصب می گردد.

کانکس های سرویس بهداشتی و دوش کارمد به دلیل تجهیزات داخلی متناسب با استانداردهای بین المللی در مکان های مختلفی چون مناطق تفریحی و گردشگری،  تشکیلات های بین المللی، مناطق مدیریت بحران و به ویژه کمپهای کارگری در کارگاه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

((کانکس))

امروزه استفاده ی کانکس در کشور ما برخلاف کشور های اروپایی که به صورت استفاده ی مسکونی قراردارد، به شکل های ویلایی و آلاچیقی و نگهبانی تعبیه می شود. مانند: کانکس حمام و توالت، این تغییر نگرش در این سال های اخیر بنابر تغییر تکنولوژی قابل مشاهده می باشد که مردم روی به سمت خانه های مسکونی ساخته شده به صورت کانکس میکنند.

مجموعه ی مدیران کانکس با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی تولید کانکس، و کانکس حمام و توالت، و انواع کانکس حمام و سرویس بهداشتی آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز بوده و همواره پیشتاز در ساخت انواع کانکس های فروشگاهی، ویلایی،

مسکونی، نگهبانی و… می باشد.

تمامی تکنولوژی به کار رفته در ساخت کانکس های مدیران کانکس بر اساس استاندارد های روزجهان و اروپا می باشد.