لوگو مدیران کانکس

تجهیزات کانکس و طرز استفاده آن

تجهیزات کانکس و طرز استفاده آن

عنوان‌بندی مقاله

 • تجهیزات کانکس ها:

  کانکس ها با توجه به هدفی که ساخته می شوند دارای تجهیزات متفاوت هستند و تجهیزات کانکس باتوجه به کاربرد آن انتخاب می شود برای مثال کانکسی که برای استفاده اداری ساخته می شود با کانکسی که برای نگهبانی ساخته می شود تجهیزاتشان بسیار متفاوت است به همین خاطر هنگام خرید کانکس باید کاربرد و تجهیزاتی که از یک کانکس انتظار داریم مد نظرمان برای بهترین انتخاب داشته باشیم.

  علاوه بر کانکس های از پیش طراحی شده و ساخته شده، گاهی کانکس ها که باب میل مشتریان نباشد و مشتریان به دنبال تجهیزات خاصی باشند به کارخانه سفارش داده و کارخانه با توجه به آن تجهیزات کانکس مورد نظر را می سازد. به تازگی تجهیزات الکترونیکی بسیار خواهان دارد و اغلب مشتریان به دنبال آن ها هستن.

  تجهیزات کانکس های فروشگاهی:

  در کل تجهیزات کانکس ها همانطور که گفتیم به کاربرد آن ها بستگی دارد و طبق استفاده از آن و خواسته مشتری آن ها ساخته می شوند. در کانکس های فروشگاهی با توجه به کارکرد آن مثلا اگر قرار باشد آن کانکس روزنامه فروشی باشد با توجه به آن طراحی شده و تجهیزات آن بنا می شود و حتما به صورت طبقه ای با جای وسیع برای گذاشتن روزنامه ها ساخته می شود. یا اگر قرار باشد کانکس محل فست فود باشد قطعا باید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی برای نگه داشتن غذاها و لوازم لازم برای پختن و یخچال و گرمخانه برای نگه داشتن آن ها تعبیه شده باشد.

  تجهیزات کانکس

  تجهیزات کانکس های خوابگاهی:

  برای پروژه هایی مثل عمرانی، کارگاهی، صنعتی و… کانکس های خوابگاهی بسیار کاربرد دارد و به راحتی می توان ازآن ها استفاده کرد. نیرو های کار دائم و یا موقت تا تکمیل شدن کار می توانند از این کانکس ها استفاده کنند. این کانکس ها تجهیزات خاصی احتیاج ندارند اینکه به اندازه کارکنان جا برای استراحت،درب،پنجرهای ایمن، کپسول آتش نشانی، استراکچر خواب، نگه داشتن وسایل هایشان،درست کردن غذا، حمام و سرویس بهداشتی محیط کافی باشد به تجهیزات بیشتری نیاز نیست. علاوه بر این ها انباری برای گذاشتن وسایل اضافی و تجهیزات دیگری برای گذاشتن وسایل با پارتیشن بندی تعبیه می شود.

  تجهیزات کانکس های ویلایی و مسکونی:

  تجهیزات کانکس های ویلایی و مسکونی بسیار حائز اهمیت است چرا که محل سکونت خانواده به هر شرایطی می تواند باشد برای مثال  افراد سالمند، نوزاد،افراد با توانایی کم و… . علاوه بر تجهیزات امنیتی و حفاظتی مانند سیستم تهویه، سیستم برقکشی، سیستم گرما و سرمایشی، درب و پنجره های ضد سرقت، کپسول آتش نشانی، باید بسیار زیبا، شکیل و مدرن باشد تا مورد توجه و مورد پسند مشتریان قرار بگیرد.

  دیگر تجهیزات مهم برای آشپزخانه گاز، جای یخچال و حدالامکان جا برای وسایل ضروری درون هر خانه ای باید باشد سپس به حمام می پردازیم علاوه بر شیرآلات و لوازم ضروری می توان حمام را به دوش تلفنی و وان برای استفاده و جلب رضایت قرار داد. در سرویس های بهداشتی می توان از توالت های فرنگی به غیر از ایرانی قرار داد که همه بتوانند استفاده کنند.

  تجهیزات کانکس

  پارکینگ:

  به تازگی برای کانکس های مسکونی و ویلایی پارکینگ طراحی شده است که کار را برای افراد بسیا آسان می کند و بدون دغدغه می توانند ماشین های خود را در پارکینگ امن گذاشته و هیچگونه استرسی نداشته باشند یکی از عالی ترین تجهیزات کانکس ها است.

  کانکس اداری

  در کانکس های اداری و تجاری یکی از نکات مهم اتاق جلسه، اتاق مدیریت، اتاق برای کارمندان است. در کانکس های اداری می توان کنفرانس و گردهمایی برگزار کرد. تجهیزات کانکس های اداری به جزییات بقیه کانکس ها نیست اما نسبت به آن ها می تواند بزرگ تر و وسیع تر باشد و حتی فضا های استراحتی برای کارکنان و مراجع کننده ها در خود جای دهد.

  تجهیزات کانکس اداری

  تجهیزان کانکس ادارب با توجه به درخواست مشتریان بسیار متنوع است که شامل: سرویس بهداشتی، اتاق مدیریت، اتاق منشی، اتاق کارمندان، آبدارخانه، سیستم لوله کشی، سیستم برق کشی، نورپردازی مناسب، دیوار پوش، پارتیشن بندی طبق طراحی باجای کافی، درب و پنجره های ضد سرقت، درب های با متریال خوب برای داخل، اتاق کپی و تکثیرو… خیلی امکانات دیگر که به درخواست مشتریان حتما به بهترین نحو اجرا می شود.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس