لوگو مدیران کانکس

ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط

ساخت و اجرای کانکس

عنوان‌بندی مقاله

 • امروزه کانکس به معنای یک بنای قابل حمل برای موقعیت‌ها و موارد بسیاری قابل استفاده است. به همین خاطر، ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط یکی از مواردی است که توسط مدیران کانکس ارائه می‌شود. ساخت انواع کانکس در حیاط می‌تواند استفاده‌های بسیاری داشته باشد؛ به عنوان مثال درصورتی که برای یک مجتمع ساخته شود، می‌تواند مورد استفاده عمومی قرار گیرد یعنی اعضای آن مجتمع بتوانند از آن بهره ببرند. همچنین می‌تواند مورد استفاده خصوصی قرار گیرد و فقط یکی از اعضای آن مجموعه به آن دسترسی داشته باشد.

  همچنین اجرای انواع کانکس می‌تواند در سایر موقعیت‌های مکانی همچون حیاط بناهای عمومی از جمله مدرسه‌ها و دبیرستان‌ها و حتی دانشگاه‌ها انجام شود. خبر خوب اینکه مدیران کانکس برای داشتن انواع کانکس در حیاط در کنار شما می‌باشد. تیم حرفه‌ای و تخصصی مدیران کانکس با ارائه راهنمایی و مشاوره توسط مهندسین مجرب و کارآزموده درباره چگونگی انتخاب و تهیه‌ی بهترین سازه که مناسب با کانکسی که می‌خواهید در حیاط اجرا شود باشد و همچنین بایدها و نبایدهای طراحی، ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط شما خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

  مزایای اجرای انواع کانس در حیاط

  استفاده از کانکس در حیاط یک راه حل باارزش برای ذخیره‌سازی فضا است که می‌توان از آن برای مرتب کردن همه چیز از گلدان و ابزار مخصوص گیاه گرفته تا ماشین چمن زنی استفاده کرد. آنها همچنین می‌توانند به عنوان یک کارگاه، برای همه پروژه‌های مربوط به باغ استفاده شوند.

  ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط مزایایی دارد که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم. خوب است بدانیم یکی از کاربردهای رایج کانکس‌ها استفاده از آن‌ها در مکان‌های مسکونی و ساختمان‌های اداری است؛ چه برای فضای مسکونی و چه برای مکان اداری استفاده شود، می‌تواند بابت فضای استقرار نگهبانی باشد و در مواردی نیز به عنوان کانکس سرایدار به کار می‌رود. از دیگر موارد استفاده از کانکس در فضایی مثل بیمارستان‌ها و مدارس است که جهت بوفه استفاده می‌شود.

   

  مزیت اجرای کانکس (ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط)

  حقیقتاً از این طریق (اجرای انواع کانکس در حیاط) محیطی با مصالح پیش سازی شده در نقطه مکان انتخابی می‌توان به وجود آورد که مهم‌ترین مزیت آن این است که هر موقع لازم باشد می‌شود به راحتی آن را منتقل کرد و مکانش را تغییر داد. مزیت دیگر اینکه از طریق ساخت انواع کانکس در حیاط دیگر نیاز به کار سخت و پرفشار بنایی نیست که این خود چند حسن دارد؛ در وهله اول نیاز به صرف زمان زیاد برای ساخت و ساز نداریم و دوم از نظر مالی در هزینه صرفه‌جویی می‌شود. حتی نیاز به درگیرشدن با جزئیات ساخت و ساز نمی‌باشد. بابت همین مسائلی که ذکر شد ساخت و اجرای کانکس در حیاط بیشتر پیشنهاد می‌شود.

  نکات مهم قبل از ساخت و اجرای کانکس در حیاط

  قبل از اینکه برای ساخت و اجرای کانکس در حیاط اقدامی انجام دهیم لازم است نکاتی را مدنظر قرار دهیم. ابتدا باید مکانی که می‌خواهید کانکس را قرار دهید تعیین کنید و مکانی مناسب باشد. در وهله دوم دقت شود مکانی که برای قرارگیری کانکس انتخاب می‌کنید باید جایی باشد که موجب مزاحمت یا نارضایتی دیگر اعضای مجموعه نشود.

   

  نکات ساخت و اجرای کانکس در حیاط

  به عبارتی دیگر، درصورتی که این کانکس قرار است فقط برای یکی یا چندتا از ساکنین مجتمع مورد استفاده قرار گیرد باید رضایتمندی سایر ساکنین مجتمع را برای اجرای کانکس در حیاط جلب نمود چرا که درصورت ساخت کانکس در حیاط چون حیاط محیطی مشاع و عمومی است توجه به جلب رضایت سایر اهالی مورد اهمیت می‌باشد.

  کانکس در حیاط برای انباری

  علت‌های گوناگونی وجود دارد که یک منزل (به خصوص خانه‌های آپارتمانی) و همچنین شرکت‌هایی که در حال ساخت و تولید محصول هستند به مکانی به عنوان انباری نیاز داشته باشند. و حتی درصورتی که مکان برای انبار محصولات یا وسایل مورد نیاز خود داشته باشند برای آنان فضای لازم را فراهم نکند.

  این شرایط ایجاب می‌کند که در ساخت و اجرای کانکس در حیاط برای استفاده از آن به عنوان انباری به عنوان راه کاری مناسب اتخاذ شود چرا که در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل را حل می‌نماید. نیاز به صبر برای ساخت و بنای مکان انباری از بین می‌رود. این کانکس‌ها در صورتی که برای منازل استفاده شود در ابعاد کوچک‌تر و درصورتی که برای کارخانه‌ها و شرکت ساخته شود در ابعاد بزرگ‌تری خواهد بود.

  چگونه از کانکس استفاده خواهید کرد؟

  اگر قصد دارید از کانکس به عنوان کارگاهی برای پروژه‌ها استفاده کنید، فضای کافی برای کار و حرکت می‌خواهید. شما همچنین به نور خوب نیاز دارید، بنابراین ممکن است بخواهید پنجره‌ها، درهای دوبل و برق را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید زمان زیادی را صرف کار در کانکس کنید، ممکن است بخواهید در عایق کاری و گرمایش نیز سرمایه گذاری کنید.

  کانکس چه اندازه‌ای را انتخاب کنید؟

  یکی از مهم‌ترین عوامل این است که چقدر فضای در دسترس برای کانکس دارید. فضا را اندازه‌گیری و علامت‌گذاری کنید، مطمئن شوید که فضایی برای باز شدن درب و دسترسی به داخل و خارج دارید. به یاد داشته باشید که ابعاد به اندازه‌گیری‌های بیرونی اشاره دارد، بنابراین فضای داخلی کمی کمتر خواهد بود. اگر ابزار و تجهیزاتی که می‌خواهید ذخیره کنید بزرگ هستند، ارتفاع کانکس را در نظر داشته باشید. به درختان آویزان یا سایر موانعی که ممکن است بر بلندی کانکس تأثیر بگذارد توجه کنید. اگر فضا محدود است، کانکس‌های به‌خوبی در فضا قرار می‌گیرند.

  هزینه کانکس در باغ چقدر است؟

  قیمت کانکس به متریال و اندازه انتخابی شما و همچنین ویژگی‌های اضافی مانند قفسه‌بندی و چراغ‌های امنیتی بستگی دارد. اگرچه می‌خواهید با پول خود بزرگ‌ترین سوله را داشته باشید، اما باید به خاطر داشته باشید که کیفیت مواد، سقف مستحکم، قاب‌های ضخیم و درهای مستحکم همیشه هزینه خوبی را به همراه خواهد داشت.

  کانکس مناسب را از کجا بخریم؟

  کانکس‌های بسیار متنوعی در سبک‌ها، متریال‌ها و قیمت‌های مختلف موجود است. مدیران کانکس محل خوبی برای شروع است، زیرا می‌توانید نمونه‌هایی از کانکس‌های پیشنهادی را ببینید و اندازه و سبکی را که برای شما مناسب‌تر است، انتخاب کنید.

  آیا برای کانکس در حیاط باید پایه‌ریزی کرد؟

  سوله‌ها اغلب با کف‌پوش همراه هستند یا با گزینه‌ای برای اضافه کردن آن به عنوان کف‌پوش اضافی، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. اگر از قبل پایه محکمی برای کانکس خود ندارید، مانند بتن یا دال سنگ‌فرش، باید آن را بچینید یا می‌توانید یک پایه کانکس مخصوص بخرید.

  چگونه از کانکس خود نگهداری کنیم؟

  نگهداری عمومی نباید زمان زیادی را از شما بگیرد. نکات کلیدی که باید در نظر داشته باشید این است که اطمینان حاصل شود که سقف از خاک، زباله و خزه پاک می‌شود. چوب و فلز کانکس با لکه یا رنگ محافظ هر یا دو سال یکبار تمیز می‌شوند. برای جلوگیری از زنگ زدگی، لولاها را روغن کاری کنید و هر گونه سوراخ یا نشتی را در زمان ظاهر شدن، ترمیم کنید.

  کلام پایانی

  امروزه ساخت و اجرای انواع کانکس در حیاط یک موضوع کاربردی است و می‌تواند در مکان‌های مختلفی مثل حیاط مدرسه، دانشگاه و درمانگاه و… استفاده شود. اجرای انواع کانکس در حیاط این اماکن مزایایی دارد که در صرفه‌جویی زمانی و گاها در صرفه‌جویی مالی موثر است. ساخت کانکس برای استفاده در حیاط یکی از مسیرهای تولید در مدیران کانکس می‌باشد. مشاوران متخصص مدیران کانکس در انتخاب بهترین کانکس‌های متناسب با مکان انتخابی‌تان شما را راهنمایی می‌نمایند. کافی است با یکی از شماره‌های ۰۲۱۲۲۸۲۱۶۵۳ یا ۰۹۱۲۱۲۴۲۱۲۹ تماس حاصل فرمایید و یا جهت بازدید از انواع کانکس حیاط هماهنگ نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس