لوگو مدیران کانکس

طراحی نمای داخلی کانکس

طراحی نمای داخلی کانکس

عنوان‌بندی مقاله

 • نمای داخلی کانکس:

  هنگام خرید کانکس مسائل قابل توجه بسیاری وجود دارد.کانکس های متفاوت با کاربرد های متفاوتی وجود دارند. نسبت به کاربردی که دارند طراحی نمای داخلی کانکس را انجام می دهند و امکانات لازمه آن را طرح می زنند و تهیه می کنند. علاوه بر مقاومت و کیفیت بالا کانکس ها مشتریان به ظاهر شیک و زیبا خارج و داخل کانکس هم توجه می کنند که باید طراحی های جذابی برای آن ها انجام شود. نمای داخلی کانکس بسیار اهمیت دارد و در جلب رضایت مشتری تاثیر به سزایی دارد.

  طراحی نمای داخلی:

  در طراحی نمای داخلی کاربرد کانکس بسیار مهم است چرا که  برای پارتیشن بندی به عنوان سرویس بهداشتی، اتاق خواب، آشپزخانه و یا در کانکس های اداری برای اتاق کار کارمندان حائز اهمیت است. با در نظر گرفتن نیاز های مشتریان برای کانکس ها باید بسیار به جزئیات اهمیت داد و برای طراحی به تمام نکات توجه کرد.  طراحی و نمای داخل کانکس به خاطر کاربرد های بسیار آن نقش مهمی دارد. با به کارگیری طراحی های خاص و مد روز می توان در جلب رضایت مشتریان تاثیر ویژه ای داشته باشد. علاوه بر طراحی خوب باید متریال های مرغوب هم استفاده شوند تا مشتری با خیال راحت و مطمئن کانکس خود را خریداری کند.

  نمای داخلی کانکس

  طراحی نمای داخلی کانکس کارگاهی:

  کانکس های کارگاهی احتیاجی به پارتیشن بندی ندارند و به صورت یک اتاق بدون هیچ قسمت دیگری می باشد. تنها دغدغه برای طراحی این کانکس ها برای دیوار ها و تنوع طرح برای جلب مشتری است. طراحی نمای داخلی بیشتر برای کانکس های مسکونی و اداری انجام می شود و کانکس های کارگاهی طراحی چندانی ندارند.

  طراحی نمای داخلی کانکس ویلایی:

  کانکس های ویلایی پر طرفدارترین و مهمترین کانکس برای طراحی داخلی محسوب می شود چرا که برای سکونت اعضای یک خانواده طراحی شده و باید آشپزخانه با امکانات کامل و شکیل داشته باشد که توجه خانم خانواده را جلب کند، داشتن سرویس بهداشتی با متریال خوب و نسبت به متراژ گاهی چند سرویس بهداشتی که شامل ایرانی و فرنگی شود، طراحی حمام که لازمه هر خانه و ویلایی است، طراحی اتاق نشیمن که دارای فضا برای گذاشتن تلویزیون و مبل برای راحتی اعضای خانواده داشته باشد، طراحی اتاق خواب های جذاب برای زمان استراحت و داشتن فضا هایی برای سرگرمی مانند بیلیارد در آن تعبیه شده باشد .

  نمای داخلی کانکس فروشگاهی:

  طراحی نمای داخلی کانکس های فروشگاهی متفاوت از اداری و مسکونی است چون امکانات رفاهی برای سکونت یا مستقر شدن احتیاج ندارد و طراحی آن باید شامل قفسه و طبقات باشد برای کالا ها. البته قابل ذکر است اگر این کانکس برای فست فود بخواهد استفاده شود باید طراحی آن همراه با آشپزخانه باشد یا برای شغل های دیگر احتیاج به انباری با گذاشتن اجناس باشد. نکته مهم دیگر برای این کانکس ها طراحی درب یا پنجره برای تحویل غذا یا جنس مورد نظر می باشد.

  نمای داخلی کانکس اداری:

  کانکس های اداری طراحی خاص خود را دارند با توجه به فضای داخلی باید با پارتیشن مکان کار کارمندان را از هم جدا کنند تا با یک نظم خاص مانند یک اداره بسیار جذاب باشد. در طراحی نمای داخلی کانکس اداری نور و روشنایی بسیار حائز اهمیت است که کارمندان برای انجام کارهایشان به مشکل برخورد نکنند.

  نمای داخلی کانکس نگهبانی:

  خرید کانکس نگهبانی

  مجموعه کانکس های نگهبانی شامل دو حالت می شود که اولین نوع آن برای نگهبانی شرکت ها می باشد که دارای یک پنجره برای ارتباط با ارباب رجوع است و در طرا حی داخلی آن برای قرار دادن سیستم مانیتورینگ برای ورود و خروج افراد تعبیه می شود. دومین نوع این کانکس ها اتاقی بزرگ می باشد که دارای سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و اتاق برای استراحت نگهبان مجموعه طراحی می شود.

  ویژگی های طراحی داخلی کانکس:

  نکات بسیار مهمی در طراحی داخلی کانکس وجود دارد که در استفاده از کانکس نکات قابل توجهی هستند. در طراحی باید به رنگ ها، نوع پنجره ها، شیشه های دو جداره، عایق بودن در برابر گرما و سرما، عایق در برابر سر و صدا توجه زیادی شود. با به کارگیری و توجه به تمام این نکات در طراحی اطمینان مشتریان بالا می رود.

  نورپردازی مناسب در طراحی کانکس:

  مهمترین مساله در طراحی نمای داخلی نورپردازی آن است. باید طوری طراحی شود که به طور استاندارد و کافی همه جای کانکس را دربربگیرد و چون اغلب فضای کوچکی است باید نور مناسب باشد تا مشکلی برای افراد داخل کانکس ایجاد نشود. علاوه بر آن در طراحی باید ترکیب رنگی هایی را انتخاب کنیم که یک محیط آرام و جذاب داشته باشیم باید در حد توان از تکنولوژی هاب روز برای طراحی و پیاده کردن آن استفاده کنیم تا رضایت مشتری های خود را از دست ندهیم.

  کارشناسان و طراحان ساخت کانکس:

  طراحان دارای تخصص کافی و تجربه های بی نظیر در این کار هستند و از تکنیک ها و استانداردهای بین المللی استفاده می کنند و بامتد روز و با استفاده از تکنولوژی روز بهترین طراحی های نمای داخلی کانکس را انجام می دهند. این افراد همیشه پر از ایده های خلاقانه بی نظیر هستند و با عالی ترین طراحی ها همیشه توجه کارفرما و کاربران را به خود جلب می کنند و از رضایت کافی آن ها برخوردار می شوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس