لوگو مدیران کانکس

قیمت کانکس سرویس‌بهداشتی؟ ۴ نکته تأثیرگذار برای قیمت یک کانکس!

قیمت کانکس سرویس‌بهداشتی؟ 4 نکته تأثیرگذار برای قیمت یک کانکس!

عنوان‌بندی مقاله

 • کانکس سرویس‌بهداشتی چیست؟

  کانکس سرویس بهداشتی یا همان توالت سیار یکی از مورداستفاده و پرکاربردترین سازه‌های پیش‌ساخته برای استفاده در مکان‌های عمومی به‌عنوان‌مثال: کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌ها، ادارات مورداستفاده قرار می‌گیرد و همچنان کانکس سرویس بهداشتی بسته به نیاز مشتری می‌توان از سرویس‌ها بهداشتی تک و یا چند چشمه و فرهنگی یا ایرانی بودن سرویس بهداشتی استفاده کرد.
  در بیشتر پروژه‌های عمرانی در کشور که در بیابان دورافتاده است کانکس سرویس بهداشتی سریع‌ترین و باصرفه‌ترین و ارزان‌ترین انتخاب است. باتوجه‌به سرعتی که در ساخت و راه‌اندازی آن هست و همچنین عدم نیاز به مصالح و عدم نیاز به خرابی پس از اتمام پروژه یک راهکار مناسب موقت در بسیاری از مکان‌ها است هرچند که این کانکس را می‌توان به‌عنوان یک انتخاب طولانی‌مدت برای کی محل نظر گرفت.
  شما عزیزان می‌توانید همین حالا برای خرید کانکس سرویس‌بهداشتی خود با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند،

  با ما یعنی مدیران کانکس پرافتخارترین تیم خریدوفروش کانکس در ایران در این مقاله همراه باشید.

  کانکس سریس بهداشتی به چه چیزی گفته می شود؟

  انواع کانکس سرویس‌بهداشتی پیش‌ساخته چند مورد است؟

  انواع کانکس سرویس بهداشتی چند نوع کانکس داریم

  در اینجا ما برای شما ۱۵ مورد از انواع این سازه را برایتان شرح دادیم و در این مقاله قصد داریم فقط کانکس سرویس‌بهداشتی سیار را توضیح دهیم چون در مقالات قسمت انواع کانکس سرویس بهداشتی به طور کامل همه موارد گفته شده است:

  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته پرتابل
  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته تک چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته دو چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته با راهرو مجزا مردانه و زنانه
  • کانکس سرویس بهداشتی و حمام پیش‌ساخته
  • کانکس حمام
  • کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت
  • کانکس سرویس بهداشتی فایبرگلاس
  • کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل
  • ساخت کانکس سرویس بهداشتی طبق سلیقه مشتری.
  • کانکس سرویس بهداشتی پیچ‌ومهره‌ای
  • کانکس سرویس بهداشتی سیار

  قیمت کانکس سرویس‌بهداشتی چقدر است؟

  به‌منظور صحبت‌کردن در مورد موضوع مهم قیمت‌های کانکس سرویس بهداشتی، به عوامل بسیاری وابسته است که ما در ادامه به اصلی‌ترین و مهم‌ترین آنها پرداختیم و برایتان بازگو کردیم و ناگفته نماند این نکات را وقتی مشاهده کردید، می‌توانید به بخش محصولات کانکس سرویس بهداشتی در سایت مدیران کانکس رفته و قیمت‌ها را در خصوص سلیقه خود مشاهده کنید در ادامه مقاله ما برایتان ۴ مورد از مهم‌ترین عوامل را آورده‌ایم که تک‌تک با هم بررسی می‌کنیم:

    ۱- نوع مصالح اولین مورد برای این سازه است!

  انواع مصالح در کانکس!

  مصالح و متریال‌های که در ساخت انواع کانکس پیش‌ساخته استفاده می‌شود هر کانکسی فرقی نمی‌کند، از جمله می‌توان گفت کانکس سرویس بهداشتی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد، این مورد که به نوع مصالح بستگی دارد نقش تعیین‌کننده‌ای در تغییر هزینه‌های ساخت این سازه پیش‌ساخته سرویس بهداشتی موردنظرتان دارد.

  از طرفی دیگر این است که این سازه پیش‌ساخته سرویس بهداشتی طی روز از رطوبت بالایی برخوردار است، به همین دلیل است که مصالحی که در ساخت آن استفاده می‌شود باید کیفیت بالایی داشته باشند و جنس خوبی را داشته باشد و نیز همه مراحل ساخت این سازه پیش‌ساخته سرویس بهداشتی باید تحت کنترل و نظارت کارشناسان و متخصصین قرار گیرد و با رعایت استاندارد و ضوابط لازم ساخته شود.

  به همین دلیل باتوجه‌به انواع و تنوعی که در طراحی و ساخت این کانکس سرویس بهداشتی وجود دارد، به‌تبع قیمت‌ها هم‌بسته به تیپ‌های مختلف این سازه پیش‌ساخته سرویس بهداشتی متفاوت خواهد بود.

  ۲-ابعاد کانکس سرویس‌بهداشتی، مهم باید بدانید!

  ابعاد یک کانکس سرویس بهداشتی

  دومین فاکتوری که در قیمت نهایی تأثیر بسیار دارد و خیلی مهم است، اندازه‌ای است که شما برای ساخت کانکس سرویس بهداشتی خود دارید و در نظر گرفتید. به طور حتمی هرچقدر اندازه کانکس بزرگ‌تر باشد در هنگام محاسبه‌کردن قیمت تأثیر زیادی دارد.

  ۳-تجهیزات و امکانات بسیار تاثیر گذار هستند!

  به‌طورقطع و صددرصد همه ما به این موضوع واقف هستیم و شاهد آن بوده‌ایم که هزینه طراحی‌کردن و ساختن یک سازه پیش‌ساخته وقتی در ساده‌ترین حالت ممکن باشد پایین می‌باشد، اما در شرکت مدیران کانکس طبق هدف و مقصدی که شما دارید تمامی هزینه‌ها اعم از هزینه‌های متغیر و هزینه‌های جاری را محاسبه می‌کنند و با انتخاب مناسبی از سازه پیش‌ساخته و همچنین همراه با قیمت خوب و مناسب تا حد بسیار زیادی در پی جلب نظر و جلب رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز هستیم.

  ۴-تعداد چشمه!

  تعداد چشمه یک کانکس سرویس بهداشتی

  در ابعاد کانکس سرویس بهداشتی هم اگر بخواهیم صحبتی داشته باشیم از دو چشمه تا شش چشمه و… به همراه راهرو استفاده نمایید، هزینه‌ها تا حدود زیادی دچار نوسان می‌شود.
  از این‌طرف مهم‌ترین عامل تأثیرگذار در قیمت کانکس سرویس بهداشتی را برایتان بازگو و عنوان نمودیم تا بیشتر در بطن کار قرار گیرید و با دیدی بهتر برای خرید کانکس پیش‌ساخته موردنظر گام بردارید، چرا که برخی عدم آگاهی در خصوص کالایی خاص سبب می‌شود ما راه را بیراهه و اشتباه برویم و انتخاب درستی نکنیم و ضرر بسیار کنیم. پس بادقت بسیار مرکز موردنظر را برای طراحی ساخت سازه پیش‌ساخته سرویس بهداشتی انتخاب نمایید.

  جمع‌بندی و کلام آخر در مقاله کانکس سرویس بهداشتی

  آموختید که کانکس سرویس بهداشتی چیست و به چه معناست.  
  انواع آن را مشاهد کردید و دیدید که تنوع بسیاری از این نوع سازه وجود دارد. اصل مطلب این مقاله این بود که به شما توضیح دهیم که قیمت یک سازه پیش‌ساخته را چطور ارزیابی و قیمت‌گذاری می‌کنند برای مشاهده لیست قیمت‌های کانکس سرویس بهداشتی می‌توانید به صفحه محصولات بروید و لیست کاملاً جدول‌بندی شده و بسیار ارزان و با مشاوره رایگان استفاده کنید، برای مطالعه بیشتر در مورد کانکس سرویس بهداشتی و انواع آن foldingcontainerhouse می‌توانید به سایت مراجعه کنید.
  برای خرید کانکس سرویس‌بهداشتی با کارشناسان مدیران کانکس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس بگیرید. طراحان و کارشناسان ما برای انتخاب طرح و رنگ سازه به شما کمک می کنند و متریال مناسب و سازگار با آب‌وهوای منطقه شما را برای ساخت سازه مورد نظرتان را به شما پیشنهاد می‌دهند و تا اخرین مرحله یعنی خرید و دریافت کانکستان، شما عزیزان دل را همراهی کنند.
  مدیران کانکس پرافتخارترین تیم ساخت‌وساز کانکس و فروش کانکس در ایران.
  موفق، پیروز و مدیرانی باشید.

  تماس با مدیران کانکستماس جهت مشاوره خرید

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت کانکس سرویس‌بهداشتی؟ ۴ نکته تأثیرگذار برای قیمت یک کانکس!»

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس