لوگو مدیران کانکس

دمونتاژ کانکس به چه صورت می‌باشد؟

دمونتاژ کانکس

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  دمونتاژ کانکس به معنا جدا کردن قطعاتی است که کانکس از آن ساخته شده است و کوچک‌تر کردن قطعات که حمل راحت‌تری هم داشته باشند. این کار زمانی صورت می‌گیرد که کانکس به طور موقت یا همیشگی به مکان دیگری منتقل شود مثلا کانکس های نگهبانی ساختمان های در حال ساخت پس از اتمام پروژه به پروژه‌ای دیگر یا برای کاری دیگر دمونتاژ و در مکانی دیگر مونتاژ می‌شود. به هر دلیلی دمونتاژ کانکس بخواهد رخ بدهد با کمک متخصصان مدیران کانکس انجام می‌شود و در محل مورد نظر مجددا قطعات کانکس را متصل کرده و مثل روز اول تحویل مشتری عزیز می‌دهند. به شما توصیه می‌کنم برای اطلاعات بیشتر درباره نصب کانکس در محل مورد نظر مقاله کانکس نصب در محل را حتما مطالع نمایید.

   فرق تخریب با دمونتاژ کانکس

  همیشه دغدغه و پرسش مشتریان عزیز از مدیران کانکس این است که کانکسی برای هر کاربردی تهیه می‌کنند اگر بخواهند تغییر مکان دهند به هر دلیلی می‌شود آن را دمونتاژ و سپس در محل مورد نظر مجدد مونتاژ کرد یا خیر و یا در حین انجام این کار ممکن است قطعات مثل اول مونتاژ نشوند و از حالت اولیه خود خارج شوند؟ در جواب این سوال ها باید بگوییم مزیت کانکس‌ها به ساخت های سنتی در اولین نکته همین است که ساختمان های سنتی قابلیت تخریب دارند اما با همان مواد به همان حالت اولیه برگردند خیر اینطور نیست کانکس‌ها به راحتی هر چندبار که مشتری بخواهد دمونتاژ می‌شود و سپس مونتاژ می‌شود. و در جواب سوال بعدی مدیران کانکس همیشه از قطعات با کیفیت و مرغوب براس ساخت کانکس‌های خود استفاده می‌کند و هیچوقت امکان ندارد با استفاده از متریال درجه یک کانکس شما هرچندبار مونتاژ و دمونتاژ شود آسیب ببیند و یا حالت اولیه ساخته نشود.

  دمونتاژ کانکس توسط متخصصین

  نکته دیگر که بسیار مهم است و ما همیشه به مشتریان خود گوشزد می‌کنیم این است که برای مونتاژ و دمونتاژ کانکس مدیران کانکس دارای افراد متخصص و باتجربه است که به راحتی و بدون هیچ آسیبی قطعات کانکس را از هم جدا کرده و همانطور مجدد به هم وصل می‌کند به همین خاطر پیشنهاد همیشه ما برای مشتریان در امر مونتاژ و به خصوص دمونتاژ در خواست متخصص از مدیران کانکس برای راحتی و مطمئن بودن سلامت محصول خود می‌باشد.

  هزینه دمونتاژ کانکس

  قیمت گذاری دمونتاژ کانکس به خیلی عوامل بستگی دارد اول از همه به نوع کانکس و کاربردی که دارد، ابعاد و تعداد طبقه‌های کانکس، مکانی که در آن کانکس احداث شده است و با در نظر گرفتن تمامی این موارد می توان قیمت گذاری کرد. بعضی اوقات هنگام دمونتاژ کانکس متخصصین متوجه می‌شوند که بر اثر فشار یا ضربه دیدن کانکس قطعاتی از کانکس دچار آسیب شده اند و موظف است برای سلامت افرادی که از کانکس استفاده می‌کنند و ممکن است متوجه این موضوع نشوند اعلام کند و قطعات را تعویض کند. برخی مشتریان امکان دارد بخواخند تغییراتی در کانکس خود ایجاد کنند مثلا آن را بزرگ یا کوچک‌تر کنند، درب و پنجره آن را عوض کنند، رنگ آن را تغییر دهند و… که همه این‌ها در هزینه دمونتاژ و مونتاژ مجدد تاثیر دارد.

  دمونتاژ کانکس کارگاهی

  یکی از بیشترین درخواست‌ها برای دمونتاژ کانکس برای جمع کردن کانکس های کارگاهی که نام دیگر آن‌ها کمپ های کارگاهی عمرانی می‌باشد و در خارج شهر برای کارمندان و کارگرانی که مشغول به انجام پروژه های بزرگ و بدون تاریخ معین برای اتمام احداث می‌گردد. این کانکس‌ها بسیار کاربرد دارد و پس از اتمام کار برای پروژه های دیگر مجدد استفاده می‌شود و حتی می‌توان آن‌ها را به عنوان کانکس های دست دوم برای فروش گذاشت. در مجموع دمونتاژکردن این کارگاه ها به دلیل سادگی که در ساخت آن‌ها به کار رفته بسیار راحت بوده و متخصصان مدیران کانکس برای دمونتاژ کانکس و راه‌اندازی مجدد آن در هر نقطه ای از کشور در خدمت شماست.

  جمع‌بندی

  دمونتاژ کانکس مسئله ای بسیار مهم است که خریدار باید اطلاعات کافی در این مورد داشته باشد و فرق این سازه با ساختمان های سنتی را بداند. مقاله دمونتاژ کانکس برای برطرف کردن نگرانی ها و سوالات مشتریان عزیز بود. امیدوارم به خوبی جواب سوالاتتون را درباره این مطلب داده باشیم.

  تماس با مدیران کانکس
  تماس جهت مشاوره خرید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  این مقاله را به اشتراک بگذارید

  Share on email
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on whatsapp
  Share on telegram

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سایر مقالات

  کانکس اداری مدیریتی

  خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

  ازآنجاکه اصفهان شهری پرجمعیت و دومین قطب صنعتی ایران پس از شهر تهران است و بسیاری از مهم‌ترین صنایع مانند …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس در شهریار

  خرید کانکس در شهریار به 2 روش نو و دست دوم

  شهریار یکی از شهرهای خوش‌آب‌وهوا در اطراف تهران است. افراد زیادی برای خرید یک باغ شخصی شهریار را انتخاب می‌کنند. …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  معرفی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  کانکس‌های سرویس بهداشتی در ابعاد مختلف و با تعداد چشمه‌های مختلف تولید می‌شوند. در این مقاله ویژگی‌های کانکس سرویس بهداشتی …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس‌بهداشتی چیست؟ در این مقاله مبحث اصلی ما روی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه است ولی برای اینکه مقاله …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  کانکس‌ها سازه‌های پیش‌ساخته‌ای هستند که امروزه برای انواع کاربری‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. کانکس‌های ویلایی در ابعاد مختلف طراحی و تولید …

  بیشتر بخوانید

  کانکس ویلایی دوبلکس چیست؟ 22 تا از امکانات رفاهی کانکس ویلایی!

  کانکس ویلایی چیست؟ کانکس ویلایی دوبلکس و خرید آن مبحث اصلی مقاله است، و ما برای آن که بتوانیم مقاله‌ای کامل …

  بیشتر بخوانید

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس