لوگو مدیران کانکس

درباره مدیران کانکس

جهت مشاهده صحت نماد کلیک کنید

شرکت مدیران کانکس از سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را درعرصه طراحی، مهندسی تولید واختراع ساخت بنا و سازهای پیش ساخته با همکاری مهندسین مجرب وکارآزموده و تکنسین های زبده خود توانسته به بهترین شکل از نظر طراحی زیبا، استحکام بنا وبهترین زمان تحویل دست بیاید و هر روز خود را در این صنعت با دنیا به روز نماید.
داشتن  ایزو های متعدد و تاییده مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت و اتاق بازگانی  لوح زرینی برای شرکت مدیران کانکس نقش بسته .
شرکت مدیران کانکس با تولید بیش ازهزاران سازه، کانکس و سرپناه برای گروه های همچون سیل زدگان وزلزله زدگان وهمکاری مستقیم با خیریه های بنام کشور و تجهیزه دفاتر کارگاهی برای پروژه های ساختمانی و برج سازان مطرح کشور، شرکت ها و ارگان های دولتی الخصوص شرکت های نفت و گاز درایران و همچنین  شرکت های گردشگری را مودت و یاری رساندیم .
در زمینه سازه های فوق تخصصی؛ ضد انفجار و ضد گلوله و ضد حریق  توانسته ایم در زمره تولید کننده منحصر به فرد منطقه باشیم تا از لحاظ امنیتی در قبال حوادث خیال امنی را فراهم سازیم.
شرکت مدیران کانکس با حضور درسمینارهای مختلف و دریافت لوح و تقدیر نامه ها مسئولیت خطیر خود را مبنی بر تولید بهتر، کیفیت بالاتر و نازلترین قیمت ارائه داده است.

مشاوره خرید و ساخت کانکس