لوگو مدیران کانکس

کانکس آلاچیق و کاربرد آن‌ در اماکن عمومی

کانکس آلاچیق

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  کانکس آلاچیق یک فضای سر بسته برای محیط های عمومی می‌باشد بسیار می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد به خصوص برای پارک‌ها، پارک های جنگلی، شهربازی‌ها و… . بسیاری از شهرک های مسکونی از کانکس های آلاچیق استفاده می کنند. استفاده دیگر کانکس آلاچیق در ویلا ها می‌باشد در حیاط به عنوان جایی دارای محافظ برای زمان هایی که هوا بارانی و برفی است بسیار پرطرفدار و پرکاربرد هستند. در این مقاله به استفاده های این نوع کانکس ها با جزئیات می‌پردازیم.

  کانکس آلاچیق

  کانکس آلاچیق دارای مدل های متنوعی با کاربرد های مختلفی است. این کانکس‌ها بنا به درخواست مشتریان عزیز با طرح دلخواه و با متراژ مورد نیاز آن‌ها ساخته می‌شود. اگر برای یک محیط کوچک برای تعداد نفرات کم سفارش دهند مسلما در طراحی و ساخت کانکس بسیار موثر است و باید دقت لازم در ساخت محصول به کار برده شود. اگر با متراژ برای تعداد نفرات بیشتری سفارش داده شود باید یه سری نکات امنیتی آن را در انتخاب متریال و هنگام ساخت محصول به کار برد.

  کاربرد کانکس آلاچیق

  کانکس آلاچیق در محیط های عمومی مانند پارک، پارک های جنگلی، بیمارستان‌ها، شهربازی‌هاو… بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همی خاطر معمولا به خاطر بزرگ بودن محیط به تعداد بالا سفارش داده می‌شود. که در ساخت محصول و موادی که به کار برده می‌شود بسیار دقت و کارشناسی دقیقی لازم است. مدیران کانکس با قبول کردن سفارشات و تعیین موعد تحویل به موقع محصولات را آماده کرده و به مشتری عزیز تحویل می‌دهد. دیگر ویژگی مدیران کانکس فروش اقساطی محصولات است که برای سفارشات با تعداد بالا بسیار مقرون به صرفه بوده و کمک بسیار عالی می‌باشد.

  انواع کانکس آلاچیق

  کانکس های آلاچیق در مدل و اندازه های مختلفی ساخته می‌شوند. اولین نوع آن آلاچیق های چوبی است که بسیار از متریال مقاوم و دارای محافظت بالا استفاده می‌شود. دیگر نوع کانکس آلاچیق آهنی است که از حفاظ و نرده های فلزی استفاده می‌شود و بسیار مقاومت بالایی دارند. گاهی این دو حالت را با یکدیگر ترکیب می‌کنند و بسیار جذابیت بالایی دارند. گذشته از متریال بسیار طراحی و ساخت  و زیبایی آلاچیق حائز اهمیت است و تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت. در ساخت این محصول از رنگ های پوششی برای زیبایی و از ضد زنگ برای فلز ها هم استفاده می‌شود.

  کانکس آلاچیق مناسب آب و هوا

  کانکس آلاچیق باید نسبت به شرایط و محیط و آب و هوایی که در آن قرار می‌گیرد ساخته شود. برای محیط هایی با آب و هوای مرطوب نباید از چوب هایی با مقاومت کم استفاده کرد و از فلز به هیچ عنوان نباید استفاده کرد به خاطر زنگ زدن و از بین رفتن آلاچیق. در آب و هوای خشک و گرم نباید از چوب استفاده کرد به مرور زمان دچار خوردگی شده و از بین می‌روند. بسیار نکته مهمی است که متناسب با محیط محصول مورد نظر سفارش داده شود. معمولا آلاچیق ها در هوای آزاد قرار می‌گیرند و باید بسیار مقاوم و دارای محافظی بالا باشند تا در برابر باد و طوفان، باران، برف و تمامی اتفاقات غیر منتظره بتوانند خود را حفظ کنند.

  مشاوره

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان با تجربه مجموعه مدیران کانکس برای اطمینان خاطر و انتخاب مطلوب و درست برای محیط مورد نظر با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

  تماس با مدیران کانکس
  تماس جهت مشاوره خرید

   

  جمع‌بندی

  در این مقاله درباره کانکس آلاچیق و انواع این کانکس ها و محیط هایی که در آن قرار می‌گیرند و بسیار نکته مهمی است و باید بسیار مورد بررسی قرار بگیردتوضیحات کاملی داده شد. برای خرید و فروش این محصول پرکاربرد تمامی مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم امیدواریم به تمامی سوالات شما درباره کانکس آلاچیق پاسخ داده باشیم و به بهترین و مطلوب ترین انتخاب خود رسیده باشید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس