لوگو مدیران کانکس

کانکس انباری و کاربرد آن

کانکس انباری و کاربرد آن

عنوان‌بندی مقاله

 • کانکس انباری:

  کانکس انباری مورد استفاده برای مکان هایی است که نمی توان بنا های سنتی ساخت، از نظر کیفیت و ساخت بسیار با کانکس های دیگر فرق دارد.از این نوع کانکس اکثر اوقات در پشت بام ها استفاده می شود. می توان تک واحدی یا چند واحدی از این نوع کانکس تولید کرد. چون امکان دارد نشود این کانکس ها را جابه جا کرد در محل مورد نظر آن را بنا می کنند. قبلا با کاربرد کانکس آشنا شدید و الان باید با کانکس انباری آشنا شوید.

  انواع کانکس انباری:

  • کانکس انباری واحد مسکونی
  • کانکس انباری پشت بام
  • کانکس انباری حیاط
  • کانکس ساده
  • کانکس آماده
  • کانکس انباری پیش ساخته
  • کانکس انباری کارگاه های عمرانی
  • کانکس انبار اثاثیه
  • کانکس انبار مواد مصرفی
  • کانکس انبار کارگاه

  *دفتر های اداری و سازمان های و ساختمان های مسکونی و…. اکثرا با نبودن جا به عنوان انبار مواجه هستند با استفاده از کانکس انباری به راحتی مشکل برطرف می شود.از نکات مهم این کانکس مقاومت آن در برابر زلزله و عایق عالی در برابر هوای سرد و گرم است.

  کانکس انباری

  مزیت های کانکس انباری

  ۱.قابلیت جابجایی وانتقال

  این کانکس ها را می توان با جرثقیل حمل کرد و قطعاتش به راحتی جدا و سرهم می شود.

  ۲.مقاوم بودن در برابر حوادث طبیعی

  این کانکس ها چون با مصالح سبک و با جنس مرغوب ساخته شده اند در برابر حوادثی مثل زلزله،آتش سوزی و… مقاومت دارند و آسیب جدی نمی بینند.

  ۳.خاصیت عایق

  کانکس های انباری چون روی پشت بام هستند بهترین عایق ها برای آنها استفاده می شود و در برابر سر و صدا و سرما و گرما بسیار مقاوم است و به راحتی از بین نمی رود و برای نگهداری وسایل بسیار مناسب است.

  ۴.وزن سبک

  مهمترین موردی که این سازه را محبوب می کند وزن سبک آن است و این به خاطر موادی است که برای ساخت این نوع کانکس ها استفاده می شود علاوه بر وزن کمی که دارند اما متریال به کار رفته بسیار خوب هستند.

  ۵.عمر زیاد

  چون این کانکس ها روی پشت بام است و در معرض بارندگی و نور خورشید قرار می گیرد بسیار مقاوم می باشد و به راحتی از بین نمی رود.

  ۶.قابل شست و شو

  نگرانی بسیاری از مشتریان شست و شو و از بین رفتن این کانکس ها است که میشه گفت علاوه بر اینکه خیلی راحت می توان کانکس های انباری را شست بلکه هیچ آسیبی نمی بینند و از حالت اولیه خود خارج نمی شوند.

  انواع کانکس انباری:

  ساخت کانکس انباری

  وقتی که ساختمان مورد نظر طبقه های زیادی داشته باشد و نشه از جرثقیل برای مستقر کردن کانکس استفاده کرد در این صورت کانکس را روی پشت بام قطعاتش را به هم وصل می کنند.

  کانکس‌انباری حیاط

  زمانی که امکان احداث کانکس روی پشت بام نباشد به دلابل مختلف باید آن را در حیاط ساختمان قرار دهیم و از آن استفاده کنیم.

  کانکس‌انباری ساده

  این کانکس ها بسیار ساده هستند برای قرار دادن وسایل اضافی بسیار کاربرد دارند. برای واحد های صنعتی بزرگ هم استفاده می شوند.این سازه ها فقط یک درب دارند و دارای سیم کشی برق هم هستند.

  کانکس‌انباری آماده

  این کانکس ها از پیش ساخته و آماده هستند فقط باید منتقل شوند.

  کانکس انباری عمرانی

  کارگاه های عمرانی برای ابزار و مصالح ساختمانی احتیاج به یک مکان امن و به دور از حوادثی مثل بارندگی و… باشند که بهترین راه حل برای نگهداری آن ها استفاده از کانکس هی انباری عمرانی یا کارگاهی هست. به هر ابعادی که بخواهند سفارش میدهند و تحویل می گیرند. کانکس هایی که برای امور کارگاهی ساخته می شوند باید کمی برای درب  های آن ها حساسیت بیشترب به خرج دهند که امکان سرقت را به صفر برساند.

  کانکس انباری دست دوم

  بعضی اوقات کارگاه های عمرا نی یا حتی مسکونی بعد از مدتی به علتی دیگر به کانکس خود احتیاجی ندارند آن هارا به تولید کننده به عنوان دست دوم می فروشند و برای کسانی که برای کوتاه مدت لازم دارند و یا هزینه زیادی نمی خواهند بکنند بسیار مناسب است. همان کارکرد را بدون هیچ کم و زیادی به راحتی به دست می آورند.

  قیمت کانکس انباری

  قیمت کانکس های انباری اصولا نسبت به ابعاد و مصالح به کار رفته در آن تعیین می شود. کانکس های آماده انتقال از کارخانه قیمتش با کانکسی که در محل نصب می شود قطعا متفاوت است.

  جمع‌بندی

  کانکس‌های انباری بسیار پرکاربرد هستند و برای همه محیط‌ها مناسب و مطلوب هستند و با قیمت مناسب می‌توان تهیه کرد و استفاده بهینه نمود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس