لوگو مدیران کانکس

کانکس درمانگاهی | درمانگاه کوچک اضطراری

کانکس چیست؟ (کانکس درمانگاهی)

عنوان‌بندی مقاله

 • شاید اسم کانکس درمانگاهی به گوشتان خورده باشد اما ندانید که کانکس درمانگاهی چیست و جه کاری انجام می‌ دهد. ما در این مقاله قرار است کامل درباره این کانکس با هم صحبت کنیم و یک سری اطلاعات مفید را به شما عزیزان بدهیم. پس این مقاله را از دست ندهید و تا آخر این مقاله همراه مدیران کانکس باشید.

  کانکس درمانگاهی

  کانکس چیست؟ (کانکس درمانگاهی)

  در نقاط دور افتاده و یا در پروژه‌های بزرگ در خارج از شهر کانکس درمانگاهی راه گشای خوبی است.

  بنا بر حسب نیاز میتوان از اندازه‌های متفاوت سود برد.

  به عنوان مثال کانکس‌های ۴متری، ۱۶متری و نمونه‌های دیگر.

  تجهیزات اولیه و نیز نیمه پیشرفته پزشکی به سادگی در کانکس قابل نصب و بهره برداری می‌باشند و برای ارائه‌ی خدمات پزشکی در مناطق دور افتاده و یا مواقع اضطراری استفاده می شود.

  کانکس اضطراری امدادرسانی

  کانکس درمانگاهی

  از دیگر مواقع فوریتی به کانکس اضطراری مستقر در جاده ها می توان اشاره نمود که کاربرد آنها امدادی و خدمات پزشکی می باشد.

  معمولا در هنگام رخ دادن حوادثی مانند تصادفات در جاده های بین شهری که فاصله زیادی تا بیمارستان ها و درمانگاه ها دارند بخصوص در مواقع پر سفر سال مانند ایمان تعطیلات عید نوروز و موارد مشابه آن تعدادی از این نوع کیوسک ها را به مانند یک درمانگاه کوچک با تجهیزات پانسمان و امداد رسانی برای احیای جان آسیب دیدگان در فواصل مختلفی از راه ها نصب می کنند.

  در این سازه ها همواره پرستار و پزشک کشیش وجود دارد و یک آمبولانس نیز برای انتقال مجروح از محل حادثه به آن و یا از آنجا به بیمارستان مرکزی در اختیار آنها قرار می دهند.

  جمع‌بندی

  کانکس اصراری یا درمانگاهی یکی از کانکس‌هایی است که می‌تواند بسیار به شما در زمان‌های مختلف کمک کند. این کانکس دارای مزایایی است که اگر بدانید خرید آن برای شما راحت‌تر خواهد شد. ما در این مقاله کامل درباره کانکس درمانگاهی صحبت کردیم و مزایای آن را به شما عزیزان گفتیم. امیدوارم که از این مقاله بهره لازم را برده باشید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس