لوگو مدیران کانکس

خرید کانکس در اصفهان

خرید کانکس در اصفهان

عنوان‌بندی مقاله

 • اصفهان شهر بزرگ و دارای جاذبه‌های گردشگری زیاد است، مهاجران و گردشگران زیادی تمایل به اقامت و گردشگری در این شهر دارند. علاوه بر بازدیدکنندگان داخلی بسیاری از افراد به‌عنوان توریست از کشورهای دیگر برای دیدن جاذبه‌های تاریخی و گردشگری به شهر اصفهان سفر می‌کنند.
  استفاده از کانکس‌های ویلایی اجاره‌ای در اصفهان هزینه اقامت مسافران را برای اقامت طولانی‌تر کاهش می‌دهد. به همین دلیل خرید کانکس ویلایی در اصفهان رواج زیادی دارد.بنابر این خرید کانکس در اصفهان رواج دارد.
  همچنین شهرک‌های صنعتی زیادی در اصفهان وجود دارند که استفاده از کانکس و کانتینر به‌عنوان دفاتر اداری و کانکس اقامتی ویژه کارکنان استفاده می‌شود. در این شهرک‌ها انواع کانکس‌های ویلایی، اداری، نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی و حمام و…مورداستفاده قرار می‌گیرند.

  انواع کاربرد کانکس در اصفهان

  کانکس اقامتی در اصفهان: کانکس‌های ویلایی برای اسکان مسافران و توریست‌ها با کلیه امکانات و همچنین برای کمپ‌های اقامتی در پروژه‌های صنعتی استفاده می‌شوند.

  خرید کانکس در اصفهان

  کانکس سرویس بهداشتی در اصفهان: این کانکس‌ها با ابعاد مختلف بستگی به مکان‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌شود، تولید می‌شوند. بعضی از کانکس‌های سرویس بهداشتی دارای راهرو هستند و بعضی بدون راهرو ساخته می‌شوند. کانکس‌های سرویس بهداشتی به‌صورت تک چشمه یا 2 یا 3 یا 4 یا 6 چشمه طراحی می‌شوند. در بعضی موارد یک دوش هم داخل آنها نصب می‌شود و به‌عنوان حمام نیز استفاده می‌شوند.
  کانکس کارگاهی در اصفهان: کانکس کارگاهی در محیط‌های پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و … برای استراحت کارکنان و مهندسان استفاده می‌شوند.
  کانکس نگهبانی در اصفهان: کانکس‌های نگهبانی ابعاد کوچکی دارند، معمولاً جلوی درب مجموعه‌ها و شرکت‌ها برای هماهنگی و ثبت ورود و خروج استفاده می‌شوند.
  کانکس انباری در اصفهان: کانکس‌های انباری در شهرک‌های صنعتی برای انبارکردن ابزارهای پروژه‌های عمرانی و صنعتی استفاده می‌شوند.
  کانکس متحرک در اصفهان: کانکس‌های متحرک کاربردهای مختلفی دارند. کانکس متحرک برای پلیس‌راه، فروشگاه سیار، آشپزخانه سیار، کاروان‌های توریستی، و کیوسک‌های خدمات شهری استفاده می‌شود. در پروژه‌های عمرانی نیز از کانکس متحرک استفاده می‌شود.
  کانکس اداری در اصفهان: کانکس اداری به‌عنوان دفتر فروش، مشاوره و اتاق مدیرت یا اتاقک پذیرش به کار گرفته می‌شود.
  کانتینر فروشگاهی در اصفهان: کانتینرهای فروشگاهی تمام امکانات یک فروشگاه واقعی را دارد. از کانتینر فروشگاهی می‌توان برای فروش محصولات، مواد غذایی و عرضه خدمات فرهنگی استفاده کرد.
  کانتینر رستورانی در اصفهان: این کانکس‌ها برای تهیه، طبخ صرف غذا استفاده می‌شوند. عنوان‌های کانتینر فست‌فود و دکه غذای آماده هم برای آنها استفاده می‌شود.

  ساخت کانکس برای اصفهان

  برای ساخت کانکس حتماً باید به شرایط اقلیمی و آب‌وهوای منطقه‌مورد نظر توجه شود. مواد اولیه ساخت کانکس بستگی زیادی به شرایط محیطی دارد؛ بنابراین کانکس‌هایی که مناسب آب‌وهوای گرمسیر هستند را نمی‌توان برای مناطق کوهستانی استفاده کرد و کانکس‌های مناسب برای آب‌وهوای شمال را نمی‌توان در مناطق سردسیر استفاده کرد. مثلاً کانکس‌های چوبی مناسب آب‌وهوای شمال هستند و می‌توانند رطوبت هوا را جذب کنند.

  کانکس‌های ویلایی

  برای انتخاب جنس کانکس حتماً باید نسبت به شرایط اقلیمی و آب‌وهوای منطقه مورد نظرتان ، تصمیم بگیرید.

  انواع روش‌ها برای خرید کانکس در اصفهان

  شما به دو صورت می توانید کانکس مورد نظرتان را خریداری کنید. انجام می‌گیرد، حالت اول خرید کانکس نو و حالت دوم خرید کانکس دست‌دوم. برای افرادی که برای انجام پروژه‌های موقت به کانکس احتیاج دارند، تهیه کانکس دست‌دوم مقرون‌به‌صرفه است.
  کانکس‌های دست‌دوم به معنای کانکس‌های کهنه یا غیرقابل‌استفاده نیستند در مواردی کانکس‌های دست‌دوم در حد کانکس‌های نو هستند و یا خیلی کم از آنها استفاده شده است. اما به دلیل این که یکبار به فروش رسیده‌اند، عنوان کانکس دست‌دوم برای آن‌ها استفاده می‌شود.
  برای خرید کانکس دست‌دوم بهتر است با تولیدکنندگان کانکس تماس بگیرید زیرا بسیاری از افراد کانکس دست‌دوم خود را به تولیدکنندگانی که از آنها خرید کرده‌اند می‌فروشند.

  خرید کانکس در اصفهان

  شرایط فروش شرکت مدیران کانکس

  شرکت مدیران کانکس شرایط خاصی را به‌صورت کارشناسی و فکر شده برای خریداران در نظر گرفته است. این شرایط به این صورت است که شصت درصد هزینه کانکس ابتدا نقداً دریافت می‌شود سپس چهل درصد باقی‌مانده در سه قسط و بدون سود دریافت می‌شود. در حالت دوم از طریق یک قرارداد 10 ماهه با شرکت، چهل درصد باقی‌مانده در 10 قسط به‌اضافه 10% سود دریافت می‌شود. برای اطلاع از قیمت انواع کانکس با مشاوران ما  تماس بگیرید.

  جمع‌بندی

  اصفهان شهری بزرگ با جاذبه‌های گردشگری است که هرساله توریست‌های زیادی را از داخل و خارج جذب می‌کند. همچنین اصفهان دارای شهرک‌های صنعتی بسیاری است و از لحاظ صنعتی نیاز جایگاه خوبی برخوردار است.
  از کانکس‌های ویلایی با تمام امکانات رفاهی برای اقامت طولانی‌مدت مسافران استفاده می‌شود. همچنین در پروژه‌های عمرانی و صنعتی از انواع کانکس‌های اقامتی، اداری، نگهبانی، سرویس بهداشتی و….استفاده می‌کنند.
  خرید کانکس در اصفهان به‌صورت خرید کانکس نو و دست‌دوم انجام می‌شود. کانکس‌های دست‌دوم تفاوت زیادی با کانکس‌های نو ندارند و مقرون‌به‌صرفه هستند. برای پروژه‌هایی که به‌صورت موقت انجام می‌شوند کاربرد دارند.
  شرکت مدیران کانکس شرایط ویژه‌ای را برای خرید کانکس در نظر گرفته است. باتوجه‌به این شرایط استثنایی خریداران می‌توانند 40% از هزینه کانکس را به‌صورت اقساط پرداخت نمایند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  این مقاله را به اشتراک بگذارید

  Share on email
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on whatsapp
  Share on telegram

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سایر مقالات

  کانکس اداری مدیریتی

  خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

  ازآنجاکه اصفهان شهری پرجمعیت و دومین قطب صنعتی ایران پس از شهر تهران است و بسیاری از مهم‌ترین صنایع مانند …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس در شهریار

  خرید کانکس در شهریار به 2 روش نو و دست دوم

  شهریار یکی از شهرهای خوش‌آب‌وهوا در اطراف تهران است. افراد زیادی برای خرید یک باغ شخصی شهریار را انتخاب می‌کنند. …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  معرفی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  کانکس‌های سرویس بهداشتی در ابعاد مختلف و با تعداد چشمه‌های مختلف تولید می‌شوند. در این مقاله ویژگی‌های کانکس سرویس بهداشتی …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس‌بهداشتی چیست؟ در این مقاله مبحث اصلی ما روی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه است ولی برای اینکه مقاله …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  کانکس‌ها سازه‌های پیش‌ساخته‌ای هستند که امروزه برای انواع کاربری‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. کانکس‌های ویلایی در ابعاد مختلف طراحی و تولید …

  بیشتر بخوانید

  کانکس ویلایی دوبلکس چیست؟ 22 تا از امکانات رفاهی کانکس ویلایی!

  کانکس ویلایی چیست؟ کانکس ویلایی دوبلکس و خرید آن مبحث اصلی مقاله است، و ما برای آن که بتوانیم مقاله‌ای کامل …

  بیشتر بخوانید

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس