لوگو مدیران کانکس

پلان کانکس

پلان کانکس

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  پلان کانکس به رسم اولیه طرح کانکس مورد نظر گفته می‌شود. از ابتدا تا هدف مشخص برای ساخت کانکس مورد نظر را در این طرح پیاده می‌کنیم و برای جایگذاری تمامی اجزا را مشخص می کنند. باید جزئیاتی مانند طول، عرض، ارتفاع،درب و پنجره‌ها و ابعاد آن‌ها و جزئیات جزئی تر مانند برق، لوله‌کشی،و… را مشخص می کنند. تا آخر این مقاله همراه سایت مدیران کانکس باشید.

  پلان کانکس نگهبانی

  خانه پیش ساخته

  پلان کانکس های نگهبانی براساس سفارش مشتریان طراحی و ساخته می شوند. در نتیجه در ابعاد و اندازه های متفاوتی برای تولید می‌روند. کانکس های نگهبانی در اشکال متفاوتی ساخته می شوند ازجمله دایره، چهار ضلعی، شش ضلعی و هشت ضلعی. در پلان کانکس های نگهبانی جزئیات زیادی برای طراحی لازم نیست و داشتن ابعاد و اندازه های موردنظر مشتری و کلیاتی برای مکان استفاده افراد، محل قرارگیری کانکس برای گذاشتن درب‌ها و پنجره ها بسیار اهمیت دارد و داشتن اطلاعات کامل که تمام جزئیات و کلیات را در نظر بگیرد برای پلان کانکس نگهبانی کفایت می کند و طراحان به نحو احسنت از پس آن برمی‌آیند.

  پلان کانکس ویلایی

  در پلان کانکس ویلایی کمی موضوع جدی تر و متفاوت تر است برای طراحی آن به جزئیات دقیق‌تر و کامل‌تری احتیاج است. در کانکس های ویلایی جای اتاق خواب‌ها و پارتیشن های مربوطه که مکان های مختلف ویلا را از یکدیگر تفکیک و معلوم می کند در طراحی حرف اول را می زند. در پلان کانکس ویلایی هر قسمت کانکس نقشه مجزا دارد و همه قسمت ها در یک نقشه ترسیم نمی شوند. برای مثال سرویس‌های بهداشتی و شیرآلات و لوازم دیگر آن در نقشه جدا هستند، آشپزخانه و کابینت ها و محل قرار گرفتن وسایل های دیگر مانند گاز، یخچال و… در نقشه ای مجزا رسم می شوند. در ابتدا یک نقشه کلی برای کلیات کتنکس رسم می‌شود و سپس بعد از گرفتن تاییدیه به عنوان نقشه اول برای جزئیات و بخش های مختلف ویلا نقشه‌های دقیق‌تر و کامل‌تر مجددا طراحان رسم می‌کنند. اصلا نمی توان تعداد صفحه‌های رسم طرح یک کانکس ویلایی را پیش بینی کرد مهمترین مساله برای مدیران کانکس ساخت اصولی و باکیفیت است و به تمامی جزئیات بیشترین اهمیت را می‌دهد.

  پلان کانکس ساده

  پلان کانکس‌های ساده یا نام دیگر آن کارگاهی در واقع با کمترین جزئیات ساده ترین نوع کانکس محسوب می شود. پلان های این نوع کانکس‌ها اغلب یکی بوده و خیلی نادر پیش می‌آید که نقشه متفاوت باشد. مصالح به کاررفته درآن‌ها بسیار ساده و با مناسب‌ترین قیمت ساخته می‌شود قابل ذکر است که باوجود سادگی و نداشتن جزئیات چندانی دارای استاندارد لازم و کانکسی مرغوب هستند و با ضمانت مدیران کانکس تحویل مشتریان عزیز می گردد.

  پلان کانکس چرخدار

  کانکس‌های چرخدار کاربرد های متفاوتی دارند که چشمگیرترین آن‌ها کیوسک ها با کارایی های مختلف، کاروان هایی که برای سفر بسیار محبوب هستند و هزاران کاربرد دیگر که در طول روز بارها از کنار آن‌ها می گذریم. پلان کانکس چرخدار برای انواع کاربرد‌ها بسیار ساده است و تغییرات زیادی در آن‌ها داده نمی شود چون کارایی آن‌ها مشخص بوده و نیازی به تغییر کلیات و جزئیات آن نبوده مگر برای بالا بردن کیفیت محصول و ارائه کالایی مرغوب که دغدغه همیشگی مدیران کانکس می باشد.

  پلان اسکلت کانکس

  ابتدایی ترین مرحله برای طراحی و ساخت کانکس پلان اسکلت کانکس می باشد که از تیر و ستون‌های آهنی ساخته می‌شوند اما بسته به نوع و کاربرد کانکس ها آهن آلات به کار رفته متفوت است. گلان کانکس بسیار مساله مهمی است اما پلان اسکلت کانکس مانند اسکله یک ساختمان که از اهمیت بسیار زیادی در مستحکم بودن و کیفیت ساختمان برخوردار است عمل می کند و خیلی نکته مهمی است که در طراحی آن بسیار دقیق بوده و اصول و استاندارد ها به خوبی رعایت شده باشند.

  پلان شاسی کانکس

  پس از پلان اسکلت کانکس و طراحی پلان کانکس شاسی کانکس بسیار حائز اهمیت است چرا که دو وظیفه بسیار مهم و مسئولیتی است که به حساسیت بسیاری نیاز دارد که آن دو وظیفه شامل انتقال کانکس به زمین و محکم نگه داشتن کانکس در محلی که احداث می شود می باشد. پلان شاسی کانکس از تیرآهن ساخته شده است. طراحی که پلان کانکس را رسم می‌کند بنابر کانکسی که قرار است ساخته شود پلان شاسی آن را نیز تعیین می‌کند.

  جمع‌بندی

  در این مقاله قسط داشتیم شمارا با طراحی پلان کانکس ها آشنا کنیم و اطلاعات کافی برای محصولی که خریداری می کنید داشته باشید. امیدوارم مطالب مفید بوده باشند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  این مقاله را به اشتراک بگذارید

  Share on email
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on whatsapp
  Share on telegram

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سایر مقالات

  کانکس اداری مدیریتی

  خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

  ازآنجاکه اصفهان شهری پرجمعیت و دومین قطب صنعتی ایران پس از شهر تهران است و بسیاری از مهم‌ترین صنایع مانند …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس در شهریار

  خرید کانکس در شهریار به 2 روش نو و دست دوم

  شهریار یکی از شهرهای خوش‌آب‌وهوا در اطراف تهران است. افراد زیادی برای خرید یک باغ شخصی شهریار را انتخاب می‌کنند. …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  معرفی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

  کانکس‌های سرویس بهداشتی در ابعاد مختلف و با تعداد چشمه‌های مختلف تولید می‌شوند. در این مقاله ویژگی‌های کانکس سرویس بهداشتی …

  بیشتر بخوانید
  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

  کانکس سرویس‌بهداشتی چیست؟ در این مقاله مبحث اصلی ما روی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه است ولی برای اینکه مقاله …

  بیشتر بخوانید
  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  خرید کانکس ویلایی 100 متری

  کانکس‌ها سازه‌های پیش‌ساخته‌ای هستند که امروزه برای انواع کاربری‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. کانکس‌های ویلایی در ابعاد مختلف طراحی و تولید …

  بیشتر بخوانید

  کانکس ویلایی دوبلکس چیست؟ 22 تا از امکانات رفاهی کانکس ویلایی!

  کانکس ویلایی چیست؟ کانکس ویلایی دوبلکس و خرید آن مبحث اصلی مقاله است، و ما برای آن که بتوانیم مقاله‌ای کامل …

  بیشتر بخوانید

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس