لوگو مدیران کانکس

پلان کانکس و ۶ مدل متفاوت طراحی

پلان کانکس و 6 مدل متفاوت طراحی

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  پلان کانکس به رسم اولیه طرح کانکس مورد نظر گفته می‌شود. از ابتدا تا هدف مشخص برای ساخت کانکس مورد نظر را در این طرح پیاده می‌کنیم و برای جایگذاری تمامی اجزا را مشخص می کنند. باید جزئیاتی مانند طول، عرض، ارتفاع،درب و پنجره‌ها و ابعاد آن‌ها و جزئیات جزئی تر مانند برق، لوله‌کشی،و… را مشخص می کنند. تا آخر این مقاله همراه سایت مدیران کانکس باشید.

  کانکس خود را طراحی کنید

  یک کانکس سفارشی براساس سلیقه خود می‌خواهید؟ گزینه کانکس سفارشی ما به شما امکان می‌دهد کانکس مورد نیاز خود را طراحی کنید تا با عملکرد خاص و خواسته‌های شما مطابقت داشته باشد.

  با استفاده از ابزار مناسب، می‌توانید یک کانکس را به صورت آنلاین طراحی کرده و آن را تجسم کنید تا بدانید دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید. چه در حال ساخت یک کانکس تجاری درجه یک یا یک کارگاه کامل باشید، پلان‌های سفارشی ما یک راه حل عالی هستند.

  کانکس سفارشی خود را با طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، اندازه‌ها، سقف‌ها، طرح‌های رنگی، سبک‌های مختلف پنجره، درها و موارد دیگر بسازید. با انتخاب بین روکش چوبی یا استیل شروع کنید و سپس آن را مطابق با ترجیحات خاص خود، تا رنگ سقف و قفسه سفارشی کنید.

  پلان کانکس نگهبانی

  پلان کانکس های نگهبانی براساس سفارش مشتریان طراحی و ساخته می شوند. در نتیجه در ابعاد و اندازه های متفاوتی برای تولید می‌روند. کانکس های نگهبانی در اشکال متفاوتی ساخته می شوند ازجمله دایره، چهار ضلعی، شش ضلعی و هشت ضلعی. در پلان کانکس های نگهبانی جزئیات زیادی برای طراحی لازم نیست و داشتن ابعاد و اندازه های موردنظر مشتری و کلیاتی برای مکان استفاده افراد، محل قرارگیری کانکس برای گذاشتن درب‌ها و پنجره ها بسیار اهمیت دارد و داشتن اطلاعات کامل که تمام جزئیات و کلیات را در نظر بگیرد برای پلان کانکس نگهبانی کفایت می کند و طراحان به نحو احسنت از پس آن برمی‌آیند.

  پلان کانکس ویلایی

  در پلان کانکس ویلایی کمی موضوع جدی تر و متفاوت تر است برای طراحی آن به جزئیات دقیق‌تر و کامل‌تری احتیاج است. در کانکس های ویلایی جای اتاق خواب‌ها و پارتیشن های مربوطه که مکان های مختلف ویلا را از یکدیگر تفکیک و معلوم می کند در طراحی حرف اول را می زند. در پلان کانکس ویلایی هر قسمت کانکس نقشه مجزا دارد و همه قسمت ها در یک نقشه ترسیم نمی شوند. برای مثال سرویس‌های بهداشتی و شیرآلات و لوازم دیگر آن در نقشه جدا هستند، آشپزخانه و کابینت ها و محل قرار گرفتن وسایل های دیگر مانند گاز، یخچال و… در نقشه ای مجزا رسم می شوند. در ابتدا یک نقشه کلی برای کلیات کتنکس رسم می‌شود و سپس بعد از گرفتن تاییدیه به عنوان نقشه اول برای جزئیات و بخش های مختلف ویلا نقشه‌های دقیق‌تر و کامل‌تر مجددا طراحان رسم می‌کنند. اصلا نمی توان تعداد صفحه‌های رسم طرح یک کانکس ویلایی را پیش بینی کرد مهمترین مساله برای مدیران کانکس ساخت اصولی و باکیفیت است و به تمامی جزئیات بیشترین اهمیت را می‌دهد.

  پلان کانکس ساده

  کانکس انباری و کاربرد آن

  پلان کانکس‌های ساده یا نام دیگر آن کارگاهی در واقع با کمترین جزئیات ساده ترین نوع کانکس محسوب می شود. پلان های این نوع کانکس‌ها اغلب یکی بوده و خیلی نادر پیش می‌آید که نقشه متفاوت باشد. مصالح به کاررفته درآن‌ها بسیار ساده و با مناسب‌ترین قیمت ساخته می‌شود قابل ذکر است که باوجود سادگی و نداشتن جزئیات چندانی دارای استاندارد لازم و کانکسی مرغوب هستند و با ضمانت مدیران کانکس تحویل مشتریان عزیز می گردد.

  پلان کانکس چرخدار

  کانکس‌های چرخدار کاربرد های متفاوتی دارند که چشمگیرترین آن‌ها کیوسک ها با کارایی های مختلف، کاروان هایی که برای سفر بسیار محبوب هستند و هزاران کاربرد دیگر که در طول روز بارها از کنار آن‌ها می گذریم. پلان کانکس چرخدار برای انواع کاربرد‌ها بسیار ساده است و تغییرات زیادی در آن‌ها داده نمی شود چون کارایی آن‌ها مشخص بوده و نیازی به تغییر کلیات و جزئیات آن نبوده مگر برای بالا بردن کیفیت محصول و ارائه کالایی مرغوب که دغدغه همیشگی مدیران کانکس می باشد.

  پلان اسکلت کانکس

  ابتدایی ترین مرحله برای طراحی و ساخت کانکس پلان اسکلت کانکس می باشد که از تیر و ستون‌های آهنی ساخته می‌شوند اما بسته به نوع و کاربرد کانکس ها آهن آلات به کار رفته متفوت است. گلان کانکس بسیار مساله مهمی است اما پلان اسکلت کانکس مانند اسکله یک ساختمان که از اهمیت بسیار زیادی در مستحکم بودن و کیفیت ساختمان برخوردار است عمل می کند و خیلی نکته مهمی است که در طراحی آن بسیار دقیق بوده و اصول و استاندارد ها به خوبی رعایت شده باشند.

  پلان شاسی کانکس

  پس از پلان اسکلت کانکس و طراحی پلان کانکس شاسی کانکس بسیار حائز اهمیت است چرا که دو وظیفه بسیار مهم و مسئولیتی است که به حساسیت بسیاری نیاز دارد که آن دو وظیفه شامل انتقال کانکس به زمین و محکم نگه داشتن کانکس در محلی که احداث می شود می باشد. پلان شاسی کانکس از تیرآهن ساخته شده است. طراحی که پلان کانکس را رسم می‌کند بنابر کانکسی که قرار است ساخته شود پلان شاسی آن را نیز تعیین می‌کند.

  کانکس سفارشی

  کانکس سفارشی شده هر مکانی است که از یک کانتینر ساخته شده است، اما ساختارهای حاصل می‌تواند کاملاً متنوع باشد. کانکس حمل و نقل معمولاً در اندازه‌های مختلفی هستند. برخی از افراد از این فضاهای جمع و جور به عنوان خانه‌های کوچک یا دفاتر مستقل استفاده می‌کنند.

  اما بسیاری از سازندگان یا مالکان، کانتینرها را برای ایجاد خانه‌های بزرگ‌تر، ترکیب می‌کنند. در خانه‌هایی با کانتینرهای متعدد، دیوارها اغلب برای ایجاد فضای داخلی جادارتر برداشته می‌شوند و روش‌های ساخت و ساز سنتی مواد بیرونی و اتاق‌های دلخواه را اضافه می‌کنند.

  برخی از کانتینرها برای ایجاد اقامتگاه‌های چند سطحی در یک ردیف کنار هم چیده شده‌اند، در حالی که برخی دیگر را می‌توان به سبک‌های مختلف  تبدیل کرد تا شاهکارهای معماری خیره‌کننده ارائه شود.

  جمع‌بندی

  در این مقاله قسط داشتیم شمارا با طراحی پلان کانکس ها آشنا کنیم و اطلاعات کافی برای محصولی که خریداری می کنید داشته باشید. امیدوارم مطالب مفید بوده باشند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس