لوگو مدیران کانکس

پلان کانکس و ۶ مدل متفاوت طراحی

پلان کانکس و 6 مدل متفاوت طراحی

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  پلان کانکس به‌رسم اولیه طرح کانکس موردنظر گفته می‌شود. از ابتدا تا هدف مشخص برای ساخت کانکس موردنظر را در این طرح پیاده می‌کنیم و برای جاگذاری تمامی اجزا را مشخص می‌کنند. باید جزئیاتی مانند طول، عرض، ارتفاع، درب و پنجره‌ها و ابعاد آن‌ها و جزئیات جزئی‌تر مانند برق، لوله‌کشی، و غیره… را مشخص می‌کنند.
  شما عزیزان می‌توانید همین حالا برای خرید کانکس، مشاوره، رزرو زمان بازدید و حتی اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند.
  با مدیران کانکس پرافتخارترین تیم خریدوفروش کانکس در ایران در این مقاله همراه باشید.

  کانکس خود را طراحی کنید

  یک کانکس سفارشی بر اساس سلیقه خود می‌خواهید؟ گزینه کانکس سفارشی ما به شما امکان می‌دهد کانکس موردنیاز خود را طراحی کنید تا با عملکرد خاص و خواسته‌های شما مطابقت داشته باشد.

  با استفاده از ابزار مناسب، می‌توانید یک کانکس را به‌صورت آنلاین طراحی کرده و آن را تجسم کنید تا بدانید دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید. چه در حال ساخت یک کانکس تجاری درجه یک یا یک کارگاه کامل باشید، پلان‌های سفارشی ما یک راه‌حل عالی هستند.

  کانکس سفارشی خود را با طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، اندازه‌ها، سقف‌ها، طرح‌های رنگی، سبک‌های مختلف پنجره، درها و موارد دیگر بسازید. با انتخاب بین روکش چوبی یا استیل شروع کنید و سپس آن را مطابق با ترجیحات خاص خود، تا رنگ سقف و قفسه سفارشی کنید.

  پلان کانکس نگهبانی

  نمونه کانکس

  پلان کانکس‌های نگهبانی بر اساس سفارش مشتریان طراحی و ساخته می‌شوند. در نتیجه در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی برای تولید می‌روند. کانکس‌های نگهبانی در اشکال متفاوتی ساخته می‌شوند ازجمله دایره، چهارضلعی، شش‌ضلعی و هشت‌ضلعی. در پلان کانکس‌های نگهبانی جزئیات زیادی برای طراحی لازم نیست و داشتن ابعاد و اندازه‌های موردنظر مشتری و کلیاتی برای مکان استفاده افراد، محل قرارگیری کانکس برای گذاشتن درب‌ها و پنجره‌ها بسیار اهمیت دارد و داشتن اطلاعات کامل که تمام جزئیات و کلیات را در نظر بگیرد برای پلان کانکس نگهبانی کفایت می‌کند و طراحان به نحو احسنت از پس آن برمی‌آیند.

  پلان کانکس ویلایی

  نمونه‌ای از کانکس چندضلعی

  در پلان کانکس ویلایی کمی موضوع جدی‌تر و متفاوت‌تر است برای طراحی آن به جزئیات دقیق‌تر و کامل‌تری احتیاج است. در کانکس‌های ویلایی جای اتاق‌خواب‌ها و پارتیشن‌های مربوطه که مکان‌های مختلف ویلا را از یکدیگر تفکیک و معلوم می‌کند در طراحی حرف اول را می‌زند. در پلان کانکس ویلایی هر قسمت کانکس نقشه مجزا دارد و همه قسمت‌ها در یک نقشه ترسیم نمی‌شوند. برای مثال سرویس‌های بهداشتی و شیرآلات و لوازم دیگر آن در نقشه جدا هستند، آشپزخانه و کابینت‌ها و محل قرارگرفتن وسیله‌های دیگر مانند گاز، یخچال و… در نقشه‌ای مجزا رسم می‌شوند. در ابتدا یک نقشه کلی برای کلیات کانکس رسم می‌شود و سپس بعد از گرفتن تأییدیه به‌عنوان نقشه اول برای جزئیات و بخش‌های مختلف ویلا نقشه‌های دقیق‌تر و کامل‌تر مجدداً طراحان رسم می‌کنند. اصلاً نمی‌توان تعداد صفحه‌های رسم طرح یک کانکس ویلایی را پیش‌بینی کرد مهم‌ترین مسئله برای مدیران کانکس ساخت اصولی و باکیفیت است و به‌تمامی جزئیات بیشترین اهمیت را می‌دهد.

  پلان کانکس ساده

  پلان کانکس ساده

  پلان کانکس‌های ساده یا نام دیگر آن کارگاهی در واقع با کمترین جزئیات ساده‌ترین نوع کانکس محسوب می‌شود. پلان‌های این نوع کانکس‌ها اغلب یکی بوده و خیلی نادر پیش می‌آید که نقشه متفاوت باشد. مصالح به‌کاررفته در آن‌ها بسیار ساده و با مناسب‌ترین قیمت ساخته می‌شود قابل‌ذکر است که باوجود سادگی و نداشتن جزئیات چندانی دارای استاندارد لازم و کانکسی مرغوب هستند و با ضمانت مدیران کانکس تحویل مشتریان عزیز می‌گردد.

  پلان کانکس چرخ‌دار

  پلان کانکس چرخ‌دار

  کانکس‌های چرخ‌دار کاربردهای متفاوتی دارند که چشمگیرترین آن‌ها کیوسک‌ها با کارایی‌های مختلف، کاروان‌هایی که برای سفر بسیار محبوب هستند و هزاران کاربرد دیگر که در طول روز بارها از کنار آن‌ها می‌گذریم. پلان کانکس چرخ‌دار برای انواع کاربرد‌ها بسیار ساده است و تغییرات زیادی در آن‌ها داده نمی‌شود؛ چون کارایی آن‌ها مشخص بوده و نیازی به تغییر کلیات و جزئیات آن نبوده مگر برای بالابردن کیفیت محصول و ارائه کالایی مرغوب که دغدغه همیشگی مدیران کانکس است.

  پلان اسکلت کانکس

  ابتدایی‌ترین مرحله برای طراحی و ساخت کانکس پلان اسکلت کانکس است که از تیر و ستون‌های آهنی ساخته می‌شوند اما بسته به نوع و کاربرد کانکس‌ها آهن‌آلات به‌کاررفته متفاوت است. گلان کانکس بسیار مسئله مهمی است؛ اما پلان اسکلت کانکس مانند اسکله یک ساختمان که از اهمیت بسیار زیادی در مستحکم بودن و کیفیت ساختمان برخوردار است عمل می‌کند و خیلی نکته مهمی است که در طراحی آن بسیار دقیق بوده و اصول و استانداردها به‌خوبی رعایت شده باشند.

  پلان شاسی کانکس

  پس از پلان اسکلت کانکس و طراحی پلان کانکس شاسی کانکس بسیار حائز اهمیت است چرا که دو وظیفه بسیار مهم و مسئولیتی است که به حساسیت بسیاری نیاز دارد که آن دو وظیفه شامل انتقال کانکس به زمین و محکم نگه‌داشتن کانکس در محلی که احداث می‌شود است. پلان شاسی کانکس از تیرآهن ساخته شده است. طراحی که پلان کانکس را رسم می‌کند برابر کانکسی که قرار است ساخته شود پلان شاسی آن را نیز تعیین می‌کند.

  کانکس سفارشی

  کانکس سفارشی شده هر مکانی است که از یک کانتینر ساخته شده است، اما ساختارهای حاصل می‌تواند کاملاً متنوع باشد. کانکس حمل‌ونقل معمولاً در اندازه‌های مختلفی هستند. برخی از افراد از این فضاهای جمع‌وجور به‌عنوان خانه‌های کوچک یا دفاتر مستقل استفاده می‌کنند.

  اما بسیاری از سازندگان یا مالکان، کانتینرها را برای ایجاد خانه‌های بزرگ‌تر، ترکیب می‌کنند. در خانه‌هایی با کانتینرهای متعدد، دیوارها اغلب برای ایجاد فضای داخلی جادارتر برداشته می‌شوند و روش‌های ساخت‌وساز سنتی مواد بیرونی و اتاق‌های دلخواه را اضافه می‌کنند.

  برخی از کانتینرها برای ایجاد اقامتگاه‌های چندسطحی در یک ردیف کنار هم چیده شده‌اند، درحالی‌که برخی دیگر را می‌توان به سبک‌های مختلف  تبدیل کرد تا شاهکارهای معماری خیره‌کننده ارائه شود.

  جمع‌بندی

  در این مقاله قسط داشتیم شمارا با طراحی پلان کانکس‌ها آشنا کنیم و اطلاعات کافی برای محصولی که خریداری می‌کنید داشته باشید تا شما عزیزان خریدی آسان، راحت و با رضایت را تجربه کنید. امیدوارم مطالب مفید بوده باشند.
  برای خرید کانکس همین حالا با کارشناسان مدیران کانکس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس بگیرید.
  طراحان و کارشناسان ما برای انتخاب طرح و رنگ سازه، انتخاب متریال مناسب و سازگار با آب‌وهوای منطقه شما را برای ساخت سازه مورد نظرتان را به شما پیشنهاد می‌دهند و تا اخرین مرحله، یعنی خرید و دریافت کانکستان، شما عزیزان دل را همراهی کنند.
  مدیران کانکس پرافتخارترین تیم ساخت‌وساز کانکس و فروش کانکس در ایران.
  موفق، پیروز و مدیرانی باشید.

  بازدید و مشاوره رایگان از مدیران کانکس

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس