لوگو مدیران کانکس

کانکس آرایشگاه ویژگی و مزیت‌های آن

پیش ساخته آرایشگاه

عنوان‌بندی مقاله

 • کانکس آرایشگاه یکی از کانکس‌های کاربردی می‌باشد و کاربردش از نامگذاری آن روشن است. این نوع پیش ساخته آرایشگاه توسط مجموعه متخصص مدیران کانکس قابل طراحی و تولید مطابق سلیقه شما عزیزان می‌باشد. اگر می‌خواهید کاربردها و مکان مناسب جهت استفاده از کانکس آرایشگاه را بدانید و یا به دنبال چرایی استفاده از سازه پیش ساخته آرایشگاه می‌باشید در این مقاله با مدیران کانکس همراه باشید.

  مدیران کانکس به صورت منظم داستان‌های خود و خلاقیت طراحی خود را برای استودیوها و سوله‌های منحصر به فرد به اشتراک می‌گذارد. وقتی آرامش شیرین کانکس‌های آرایشگاه را دیدیم، تصمیم گرفتیم این مطالب را با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید. مدیران کانکس بهترین تیم ساخت ساز و فروش کانکس در ایران.

  مکان نصب کانکس آرایشگاه

  مکان‌هایی مانند نمایشگاه و جشنواره‌های بین المللی، ترمینال‌های مسافری، سالن‌ها و مکان برگزاری همایش‌ها و حتی فرودگاه‌ها از آن مکان‌هایی به شمار می‌آیند که معمولا مردم برای دیدارهای مهم در چنین محیط‌هایی و چنین شرایطی نیازمند آراستن و آماده بودن در بهترین ظاهر خود هستند؛ به همین خاطر، وجود کانکس آرایشگاه در چنین مکان‌هایی کمک زیادی بابت صرفه‌جویی در وقت افراد می‌کند. حتی اخیرا به کار بردن کانکس آرایشگاه در چنین اماکنی مورد اقبال مردم واقع شده است.

  مکان مناسب نصب کانکس

  نیاز به آرایستگی آن هم با صرفه‌جویی در زمان موجب نصب و قرارگیری کانکس‌های دیگری در مجاورت کانکس آرایشگاه شده است. کانکس‌هایی بابت فروشگاه‌های کوچک و جمع و جور پوشاک مثل فروش لباس یا کفش در کنار سازه پیش ساخته آرایشگاه از جمله کانکس‌هایی هستند که جهت رفاه بیشتر در کمترین زمان ممکن و صرفه‌جویی در زمان افراد، نصب شده‌اند. البته این کانکس‌های فروشگاهی بابت راه‌اندازی فروشگاه بزرگ نیست ولی اخیرا شاهد فروش نسبتاً خوب در این نوع سازه‌های پیش ساخته بوده‌ایم.

  ویژگی‌های کانکس آرایشگاه

  انسان ذاتا زیبادوست است و آرایستگی و زیبایی را دوست دارد و درواقع هدف از مراجعه به آرایشگاه‌ها رسیدن به آراستگی و زیبایی مطلوب است. پس بعید نیست اگر بگوییم زیبایی یک پیش ساخته آرایشگاه برای افراد مهم است و در جذب مشتری نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد. برای ایجاد زیبایی در کانکس آرایشگاه می‌توان با استفاده از عناصر مختلف اعم از طراحی شیک و زیبا، نورپردازی به جا و هماهنگ با فضا، ترکیب رنگ‌هایی با هارمونی مناسب، استفاده از مصالح و فن و روش‌های خوب، این هدف میسر است.

  از لحاظ فنی و اصولی کانکس آرایشگاه بایستی دست کم ۱۴ مترمربع محیط داخلی داشته باشد. باید دقت شود از آن‌جایی که آرایشگاه مکانی است که پیوسته نیاز به رعایت بهداشت دارد، دیوارپوش‌هایی انتخاب شود که بتوان آن را مورد شستشو قرارداد. دیگر فضاهای مورد نیاز عبارتند از فضایی برای نشستن و انتظار مشتریان تا رسیدن نوبتشان، محلی برای قراردادن وسایل کار و همچنین قسمتی مناسب برای شستشوی سر.

  استفاده از دیوار شیشه‌ای در پیش ساخته آرایشگاه به نورپردازی بهتر کمک می‌کند بنابراین توصیه می‌شود. ولی درصورتی که به هر دلیلی مایل نیستید یا نمی‌توانید چنین آیتمی را پیاده سازی کنید در مرحله بعد استفاده از چراغ هالوژنی توصیه می‌شود.

  ساخت و نصب پیش ساخته آرایشگاه چگونه است؟

  برای اکثر افراد، انجام کارهای زیبایی یک کار اصلی و بزرگ است.  کانکس‌های آرایشگاه  مکانی است که شما مخصوصاً برای برقراری ارتباط گرم و دوستانه بین خود و مشتریان در یک زمان ساخته شده است. حریم خصوصی و سکوت جایگزین شلوغی معمولی سالن‌های معمولی می‌شود.

  به طور معمول سازه‌های پیش ساخته آرایشگاه در خود کارخانه احداث و تولید می‌شوند سپس به محل مورد نظر انتقال داده می‌شوند؛ اما گاهی به هر دلیلی ممکن است برای این انتقال دادن محدودیت وجود داشته باشد، به همین خاطر در محل مورد نظر کانکس آرایشگاه در مسیر اجرا قرار می‌گیرد.

  بهترین نقطه برای نصب کانکس آرایشگاه حاشیه‌ها می‌باشند یعنی جایی که رفت و آمد مسافر و مشتریان باشد که از این بابت می‌توان گفت راهروها و گذرگاه‌های فرعی و گوشه محوطه بهترین نقاط هستند.

  هنگامی که این کانکس‌های آرایشگاهی برای آقایان استفاده می‌شود بابت دید بیرونی مانعی ندارد اما اگر برای خانم‌ها استفاده شود باید فیلترهایی جهت عدم دید مستقیم برای نگهداری حریم فضای داخلی کانکس اعمال شود.

  ۵ نکته بااهمیت در به‌کارگیری کانکس آرایشگاه

  درصورتی که می‌خواهید کانکس آرایشگاهی خریداری و استفاده کنید باید بدانید که نکات مهمی وجود دارد که باید در استفاده از پیش ساخته آرایشگاهی آن‌ها را لحاظ کرد:

  1. اندازه و ابعاد مکانی که قرار است برای آن کانکس آرایشگاهی تهیه نمایید را به درستی اندازه بگیرید تا پیش ساخته آرایشگاهی مناسب با اندازه‌های محیط مدنظرتان ایجاد شود.
  2. از آنجا که شما در شغل آرایشگری با عمل شستشو درگیر هستید نیاز به دسترسی به آب و انشعابات آن و یک خروجی برای آب استفاده شده دارید. بنابراین باید بررسی کنید و مطمئن شوید این دسترسی در کانکس برایتان وجود دارد و درغیر این صورت بهره گیری از تانکر آب راهی مناسب است.
  3. مکانی که کانکس آرایشگاه در آن نصب و راه اندازی می‌شود بسیار مهم است زیرا در طراحی و ظاهر و شکل کانکس تاثیرگذار است. مثلا درصورتی که کانکس در فضای بیرونی مثل ترمینال یا فرودگاه استفاده شود باید برای آن سایه‌بانی برای شرایط بارانی و یا هوای آفتابی، به علاوه حفاظ‌های کرکره‌ای برای امنیت دیوارهای شیشه‌ای لحاظ کرد.
   کانکس با جداره شیشه‌ای
  4. از آن‌جا که ممکن است احتمال جا‌به‌جایی وجود داشته باشد و از شما بخواهند تا موقعیت خود را در مجموعه از ضلعی به ضلع دیگر تغییر دهید باید این نکته را لحاظ کنید و از فیکس کرده کانکس آرایشگاهی به زمین یا سقف آن مجموعه خودداری کنید تا انتقال و تغییر مکان با سهولت میسر شود.
  5. توصیه می‌شود زیبایی و نظافت در ظاهر و حفظ شمایل زیبا در رنگبندی و دکوراسیون کانکس آرایشگاهی را همیشه رعایت کنید که این دو دلیل دارد. اول اینکه رعایت زیبایی و بهداشت جزء لاینفک شغل آرایشگری می‌باشد و در وهله دوم رعایت این نکته موجب بازدهی و افزایش درآمد شما می‌شود.

  شما میتوانید برای خرید کانکس با تیم مدیران کانکس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب ما شمارا راهنمایی کنند.

  رسیدن به درآمد بیشتر با استفاده از کانکس آرایشگاهی

  تهیه یک کانکس آرایشگاهی قطعا به هدف رسیدن به درآمد و افزایش آن می‌باشد بنابراین باید مکانی برای استقرار کانکس باشید که برای انجام این شغل مناسب باشد و به عبارتی پتانسیل این را داشته باشد که درآمدزایی کند. همچنین دقت شود مکانی که برای استقرار برمی‌گزینید باید میزان اجاره و مناسب بودن آن را نیز لحاظ کنید. به راستی که در ابتدای کار شناخته شدن و جاافتادن محل درآمد شما و به عبارتی راه افتادن کسب و کار نیازمند زمان خود می‌باشد.

  حتی ممکن است در ابتدا هزینه تهیه کانکس به گونه‌ای باشد که درآمد ماه‌های اول پاسخگوی جبران و ترمیم هزینه‌های اولیه نشود. از همین باب بایستی در انتخاب مکان استقرار پیش ساخته آرایشگاهی و شکل و شمایل آن و مهم‌تر از همه رضایتمندی مشتری توجه و دقت شود.

  قیمت کانکس آرایشگاهی

  کانکس‌های آرایشگاهی متنوعی وجود دارد که در شکل ظاهری و نمای و مصالح به کار رفته در آن‌ها، سایز و … با یکدیگر تفاوت دارند. همین امر موجب تفاوت قیمت‌هایشان با یکدیگر می‌شود. علاوه بر این، وسایل آرایشگری مخصوص کار نیز در برندهای گوناگون وجود دارند که هزینه‌ی آن‌ها نیز متفاوت است. به همین خاطر بایستی ابعاد و اندازه مدنظر اندازه‌گیری شده و سپس با مجموعه مدیران کانکس تماس حاصل نمایید یا به صورت حضوری به دفتر مجموعه مراجعه کنید تا هزینه‌های لازم برآورد شود و درصورت سفارش، اقدامات لازم جهت طراحی و ساخت کانکس آرایشگاهی مدنظرتان صورت گیرد.

  کانکس آرایشگاهی سیار چگونه است؟

  افرادی که در کانکس زندگی یا کار می‌کنند، دوست دارند از دنیای پرتنش دور شوند و آرامش پیدا کنند که می‌توان این کار را بیشتر به دلیل گذراندن مدت زمانی به تنهایی در یک مکان مورد علاقه و مطابق سلیقه انجام داد. چه یک کلبه زیبا، یک گلخانه آفتاب‌گیر یا یک باغچه خصوصی در حیاط خلوت، فضاهای شخصی در زندگی پرمشغله ما لازم و ضروری هستند.

  کانکس آرایشگاهی به صورت سیار فعالیتی متفاوت و بسیار خلاقانه در کسب و کار آرایشگری می‌باشد؛ چرا که صاحب این کانکس آرایشگاهی هر زمان که ببیند مشتری زیادی وجود ندارد و درآمدزایی به خوبی صورت نمی‌گیرد، می‌تواند به راحتی مکان خود را تغییر دهد و حتی با استفاده از نوبت‌دهی‌های آنلاین (چه از طریق شبکه‌های اجتماعی و چه از طریق وب سایت) و نیز با هماهنگی با مشتریانی که در یک مکان یا یک مجتمع حضور دارند، به آن محل جهت انجام کار برود و رسیدگی به نوبت‌های آنلاینی که اختصاص داده است، داشته باشد.

  کانکس سیار آرایشگاه

  دو نوع کانکس آرایشگاهی سیار داریم. نوع اول بدین گونه است که کانکس به طور کامل سیار بوده و برای جا به جا شدن به خودرویی متصل می‌شود که می‌تواند آن را جا به جا کند. این نوع پیش ساخته آرایشگاهی برای کسانی مناسب است که زیاد جا به جا نمی‌شوند. نوع دوم کانکس آرایشگاهی درواقع یک خودروی بزرگ و جادار مانند ون است که محیط درونی آن به شکل آرایشگاه درمی‌آورند. نوع دوم برای آرایشگاه‌هایی است که زیاد جا به جا می‌شوند.

  سوالات متداول جهت تهیه کانکس آرایشگاه:

  سوال درباره خرید کانکس آرایشگاه

  • هزینه کانکس آرایشگاه به چه صورت است؟

  این موضوع بسته به سایز و طرح و شکل آن متفاوت می‌باشد. این را درنظر داشته باشید که با تغییر دادن سازه‌ی کانتینر آرایشگاهی سیار ساخته می‌شود. به همین دلیل تعیین هزینه بدون دانستن جزئیات به درستی ممکن نیست.

  • آیا تهیه مجوز برای کانکس آرایشگاه لازم است؟

  برای جلوگیری از هدر رفتن زحمات و هزینه‌ها بهتر است از مکانی که قرار است کانکس آرایشگاهی در آن پیاده‌سازی شود، از آن محل اجازه لازم را بگیرید و پس از ان اقدام به درخواست سفارس و تهیه کانکس کنید.

  • آیا اجاره کردن کانکس آرایشگاهی همراه با وسایل آن، ممکن است؟

  بله ممکن است. اما به یاد داشته باشید باید شخصی باشد که صاحب چنین کسب و کاری باشد و مایل به اجاره دادن کانکس آرایشگاهی خود همراه با وسایلش باشد. مزیت این کار این است که می‌توانید در مدتی که مشغول آن هستید بدون صرف هزینه‌های زیاد متوجه شوید چه میزان هماهنگی بین شما و این شغل وجود دارد.

  • آیا قسمت کف کانکس آرایشگاهی را می‌توان شست؟

  به دلیل اینکه نظافت و رعایت بهداشت بخش جدانشدنی این شغل هستند برعکس سایر کانکس‌ها که در آن تخته تعبیه شده است، کف کانکس آرایشگاهی از سرامیک ایجاد شده است تا اتفاقا شستشو راحت صورت گیرد.

  نحوه استفاده از کانکس برای کسب و کار زیبایی

  کانکس یک راه عالی برای آوردن کسب و کار زیبایی به خانه است. پرداخت کرایه‌های بالا را متوقف کنید و مشتریان خود را به مکانی زیبا و آرام که همه متعلق به شماست بیاورید.

  کار در کانکس مزایای زیادی دارد. شما دیگر اجاره بالای یک ملک تجاری را نخواهید داشت که به معنای کاهش هزینه‌ها است، و دیگر از رفت‌وآمدهای طولانی و از هدر رفتن وقت در ترافیک خبری نیست. تنظیم ساعات کاری و کار کردن در روز زودتر یا دیرتر آسان‌تر است.

  با یک کانکس آرایشگاه شما فضای کاری اختصاصی خواهید داشت که راحت، امن و فضایی زیبا برای ارائه خدمات زیبایی به مشتریانتان است.

  طراحی کانکس‌های آرایشگاه

  کانکس مکانی است که شما می‌توانید با یک ایوان جذاب و پنجره آن را به سالنی زیبا تبدیل کنید. در کانکس‌ها، شما تصمیم می‌گیرید که پنجره را کجا می‌خواهید جای دهید یا حتی می‌توانید تعدادی پنجره اضافی نیز نصب کنید. این بدان معنی است که می‌توانید ظاهر استودیوی زیبایی خود را برای آنچه که برای شما مناسب است ترتیب دهید.

  اگر به قفسه‌بندی اضافی نیاز دارید یا فضای نشیمن می‌خواهید استفاده از کانکس‌های با اندازه استاندارد عالی است.

  کانکس‌ها به رنگ چوبی طبیعی هستند. این بدان معنی است که می‌توانید آن را با رنگ‌های مورد نظر خود، یا هر چیزی که احساس می‌کنید مناسب است، مطابقت دهید. در حالی که کابین‌های ما دارای یک کف‌پوش چوبی زیبا هستند، حتی می‌توانید آن را به سلیقه خود عوض کنید!

  مبلمان زیبا، ابزار کار خود، و قطعات و دکور را اضافه کنید، و فضایی خواهید داشت که و شما مشتریانتان هرگز نمی‌خواهید آن را ترک کنید!

  در کنار انتخاب دکور سالن خود، می‌توانید انتخاب کنید که اتصالات الکتریکی شما کجا باشد، به این معنی که می‌توانید پلان طبقه استودیو زیبایی خود را طوری ترتیب دهید که بهترین کارایی برای شما داشته باشد. توصیه می‌کنیم با یک برق‌کار همکاری کنید تا تصمیم بگیرید چگونه به بهترین وجه برق را به کانکس خود اضافه کنید.

  یک چراغ آویز زیبا اضافه کنید و در کانکس خود سیستم حرارتی نصب کنید.

  نکته بسار جالب درمورد کانکس های ارایشگری سیار…

  می‌دانید که این کانکس‌ها قابلیت جابه‌جایی را برخوردار هستند برای اینکه با استفاده از این کانکس‌ها پول بسیاری به جیب بزنید کافی است هر روز مکانی از شهر را هدف خود قرار دهید سپس با رفتن به آن مکان برای اینکه مشتری زیادی جمع کنید ابتدا یک تخفیف برای خدماتی که ارائه می‌دهید بگذارید این‌گونه مشتری‌های شما زیاد خواهد شد برای نگه‌داشتن مشتری‌های خود می‌توانید از هر یک از مشتری‌های خود شماره ارتباطی آن‌ها را گرفته تمامی آن‌ها را در یک گروه یا کانال جمع کرده و سپس با استفاده از فضای مجازی تایم برگشت به آن محل را مشخص کنید این‌گونه مشتری‌های وفادار زیادی به دست میاورید و پول زیادی هم به جیب می‌زنید کافی است که امتحان کنید.

  جمع‌بندی

  تهیه کانکس آرایشگاه یکی از راه‌های درآمدزایی است که می‌توان آن را در شکل و فرم و سایز و نمای متفاوتی سفارش داد. درصورت تهیه این پیش ساخته آرایشگاه باید نکاتی را رعایت کرد از جمله کسب اجازه از محلی که قرار بر استقرار کانکس است، قابل جا به جایی بودن آن، بررسی دسترسی به انشعاب آب و… . همچنین درصورت جا به جایی بسیار می‌توان از کانکس آرایشگاهی سیار استفاده کرد.

  چه مدت زمانی طول می‌کشد تا کانکس آرایشگاه ساخته شود؟

  مدت زمان ساخت کانکس آرایشگاه سفارشی شما وابسته به طرح انتخابی شما و ابعاد مدنظرتان می‌باشد.

  شما مخاطب گرامی میتوانید برای اطلاع قیمت و رفع برخی ابهامات با کارشناسان متخصص مدیران کانکس تماس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ بگیرید تا کارشناسان مجرب مدیران کانکس شمارا راهنمایی کنند. مدیران کانکس مجرب ترین تیم ساخت و ساز و فروش کانکس در ایران.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس