لوگو مدیران کانکس

کانکس نصب در محل چگونه انجام می‌شود؟

کانکس نصب در محل چگونه انجام می‌شود؟

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه:

  نصب کانکس در محل یکی از پر رنگ ترین روش در ساخت و ارائه کانکس می‌باشد و توسط افراد متخصص و مسلط در محل مورد نظر احداث می‌شوند.

  کانکس نصب در محل  

  کانکس نصب در محل شامل دوقلو، تک قلو و چند قلو می شود که در کارخانه طراحی و تولید می‌شوند توسط تریلی به محل احداث انتقال می‌یابند. مهمترین مزیت کانکس نصب در محلآسان بودن جداسازی و متصل کردن قطعات کانکس می‌باشد. ‌اکثر تولیدکنندگان هنگام ساخت کانکس ها برای جلب رضایت خریدار طراحی و ساختن کانکس در کارخانه، تحویل و احداث در محل مورد نظر انجام می‌شود. بعد از نصب تمام تجهیزات داخلی و خارجی روی کانکس قرار می گیرد.

  نصب کانکس در سطح شیبدار

  تحت هیچ شرایطی در سطح های شیب‌دار نباید کانکس نصب شود، باعث آسیب های جسمی و کلی به کانکس می‌شود. اگر گاهی پیش بیاید که در سطح شیب‌دار مشتریان سفارش کانکس نصب در محل بدهند باید با سازه های بتنی و یا آهنی سطح شیب‌دار صاف شود و آماده برای نصب کانکس باشد. نکته دیگر که بسیار حائز اهمیت است نصب اصولی و محکم بستن و جوشکاری در بخش های مربوطه است و در نصب باید تمام استاندارد‌ها به درستی رعایت شود.

  نصب کانکس در ارتفاعات

  سخت ترین محل برای نصب کانکس نصب در ارتفاعات می‌باشد. با آمار و محاسبه های دقیق ابتدا باید پایه و ستون های کانکس مورد نظر را طرا حی کرد و سپس تولید کنند و روی صفحه مخصوص که برای آن ساخته شده است وصل شود. نکته مهم در نصب کانکس در ارتفاعات بیشتر از ۲.۵ متر استفاده از باد بند برای بالا رفتن مقاومت و حفظ وزن کانکس است و هرچقدر ارتفاع بیشتر باشد باید مقاومت کانکس و بادبندها بالا رود تا در برابر باد های بسیار شدید، کانکس در محل نصب خود حفظ شود و فرد داخل آن احساس امنیت و آسایش داشته باشد.

  نصب کانکس ویلایی

  نکته مهم در نصب کانکس ویلایی کف سازه است که از تیرآهن تهیه می‌شود به خاطر مقاومت بالاو وزن سنگینی دارد  وبع از آن کانکس ویلایی مورد نظر در محل احداث نصب می‌شود.

  کانکس دوقلو

  برای نصب این کانکس ها به حضور افراد متخصص برای اتصال آن دو کانکس به یکدیگر ضروری است، اتصال زمان زیادی نمی برد،  امکانات لازم برای اتصال در کارخانه انجام می شود و در محل اقدامات لازم جهت اتصال انجام می شود زیرا به دلیل اهمیت و حساسیت کار توسط متخصصان انجام می شود و در نهایت محل اتصال آب بندی می شود. افراد در صورت خواستن می توانند از کانکس های چندقلو استفاده کنند،مراحل ساخت و تحویل و نصب در محل هیچ تفاوتی با دو قلو نخواد داشت. 

  نصب کانکس نگهبانی

  کانکس های نگهبانی یکی از پر استفاده ترین کانکس ها هستند که برای ساکن شدن موقت کارگران ساختمانی، نگهبانان پارک ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی و ساخت کانکس ها به مقاومت در برابر طوفان، سیل و زلزله فکر می شود. و وزن کانکس با مقاومت آن رابطه مستقیم دارد و از آنجایی که کانکس نگهبانی از سبک ترین کانکس ها است باید حتما دور کانکس نگهبانی دیواری کشیده شود تا در زمان سیل و طوفان کمترین آسیب را ببینند.

  کاربرد ساخت این نوع کانکس

  کانکس نصب در محل برای اجرا احتیاج به ابزار های مخصوص و اصولی دارد حتی امکان دارد لازم به استفاده از ماشین آلات مخصوص شود. چون برای جابه جایی این نوع ماشین آلات مخصوص تولیدکننده باید هزینه هنگفتی را در نظر داشته باشد و به شدت کار سختی می باشد حمل و نقل این ماشین آلات برای بردن در محل نصب کانکس تولیکننده ترجیح می دهد حدالامکان در کارخانه و یا کارگاه خود کانکس را بسازد. ابتدا طرح های ارائه کانکس در محل را بررسی دقیق کرده و اندازه ها و ابعاد و بخش اصلی کار را در آماده کردن و مراحلی از قبیل در برش کاری ها و بسیاری از قسمت هایی که لازم به ماشین آلات و برش دهندگان بزرگ دارد را آماده کرده و همینطور بعد از رسیدن به محل مورد نظر انتقال داده می شود که این کار سبب بالا رفتن بسیار زیاد سرعت ساخت می شود و از سوی دیگر نیاز به حمل و نقل همه ی ماشین آلات و ابزار های سنگین به محل پروژه نیست.

  جمع‌بندی

  کانکس نصب در محل دارای مزیت های بسیار است و مدیران کانکس برای داشتن همیشگی رضایت مشتریان خود به نحو  احسنت کار را انجام می‌دهد و کانکس با کیفیت مرغوب و عالی توسط بهترین متخصص ها در محل مورد نظر احداث می‌شود.

  تماس با مدیران کانکس
  تماس جهت مشاوره خرید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس