لوگو مدیران کانکس

خرید کانکس ویلایی در فومن؟ ۴ دلیل مهم برای خرید کانکس در فومن!

خرید کانکس ویلایی در فومن؟ 4 دلیل مهم برای خرید کانکس در فومن!

عنوان‌بندی مقاله

 • کانکس ویلایی چیست؟

  کانکس ویلایی در فومن و خرید آن مبحث اصلی مقاله است، و ما برای آن که بتوانیم مقاله‌ای کامل تحویل شما عزیزان دهیم این توضیحات رو برای شما بازگو کردیم، این ساختمان‌ها (کانکس) و ویلاهای پیش‌ساخته از سال ۱۱۶۰ رواج یافتند. مهم‌ترین دلیلی که افراد به این نوع کانکس‌های پیش‌ساخته ویلایی علاقه‌مند شدند و به آن توجه کردند این بود که آماده‌سازی شهرها بعد از تمام شدن جنگ و استراحت افرادی که به شهر خود بازمی‌گشتند.

  کانکس ویلایی به سازه‌هایی گفته می‌شود که از قبل آماده شده و قابل جابه‌جایی اطلاق می‌گردد، سازه‌های کانکس و یا کانتینر بهترین مورد و گزینه برای ساخت یک سازه ویلایی پیش‌ساخته است. در کل کانکس‌ها را با استفاده از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا همیشه بروز می‌سازند. در قرن ۲۱ باتوجه‌به سرعت زیاد تولید صنایع در تمامی موارد، تولید و ساخت کانکس از این تسریع بی‌نصیب نماند.

  کانکس ویلایی در فومن!

  کانکس ویلایی دوطبقه چیست؟

  همان‌طور که قبل در این مقاله به آن پرداختیم و در مورد آن توضیح دادیم، این بود: ویلاهای پیش‌ساخته یکی از محبوب‌ترین سازه‌ها در میان مردم است. انواع مختلف و متنوعی از این سازه کانکسی ساخته شده است که از مهم‌ترین انواع ویلاهای پیش‌ساخته آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ویلای پیش‌ساخته ساحلی
  • ویلای پیش‌ساخته دوطبقه
  • ویلای پیش‌ساخته جنگلی
  • ویلای پیش‌ساخته دوبلکس

  این نوع ویلای پیش‌ساخته دوطبقه پرفروش‌ترین و پرتقاضا به دلیل دارابودن معماری و طراحی بسیار شیک و لوکس آن است که توانسته موردتوجه مصرف‌کنندگان قرار گیرد. امکاناتی که این نوع از ویلاها برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند فضای زیاد و امکانات کافی است و باعث می‌شود فضای کافی برای طراحی و دکورهای مختلف فراهم شود.

  کانکس ویلایی دو طبقه چیست؟

  انواع کانکس ویلایی دوطبقه!

  طبقه‌بندی ویلاهای پیش‌ساخته بر اساس معیارهای مختلفی است. ویلای پیش‌ساخته دوطبقه بر اساس این معیارها طبقه‌بندی می‌شوند، مساحت و نوع سازه به‌کاررفته و سبک معماری آن تقسیم‌بندی کرد. به این نکته باید توجه کنید که منظور اصلی ما در این مقاله از انواع ویلای پیش‌ساخته بر اساس نوع سازه به‌کاررفته است.
  ویلاهای پیش‌ساخته بر اساس نوع سازه‌ای آن به ۳ گروه تقسیم می‌شوند:

  • ویلاهای پیش‌ساخته دوطبقه‌ای بتنی
  • ویلاهای پیش‌ساخته دوطبقه‌ای چوبی
  • ویلاهای پیش‌ساخته دوطبقه‌ای فلزی

  انواع کانکس ویلایی دوطبقه

  خرید کانکس ویلایی در فومن چگونه است؟

  همانطور که در اول مقاله گفته شد، مبحث اصلی ما بر روی خرید کانکس ویلایی در فومن است، اگر کنجکاو هستید که در مورد خرید کانکس در گیلان هم اطلاعاتی کسب کنید می‌توانید به آن مراجعه کنید،خرید کانکس ویلایی در فومن بسیار مقرون به صرفه و ارزان است، ما ۴ دلیل در مقاله بازگو کرده‌ایم که اثبات می‌کند ارزان ترین و عالی ترین مکان برای خرید کانکس ویلایی است; ۴ دلیل عبارت‌اند از:

  خرید کانکس ویلایی در فومن چگونه است؟

  ۱-کم بودن هزینه ساخت و نگهداری کانکس ویلایی!

  هزینه ساخت و نگهداری کانکس ویلایی به نسبت ساخت ویلا به روش سنتی خیلی پایین تر می‌باشد که از مزایای ویژه‌ای است که خانه‌های یش‌ساخته در مقایسه با خانه‌های سنتی دارند، همچنین با ساخت ویلای پیش‌ساخته دیگه با مشکلات و مسائل ساخت ویلا به روش سنتی، کندن پی و فنداسیون ندارید و دغدغه تهیه کچ و سیمان و ساماندهی کارگران رو نیز ندارید و یک سازه آماده و مرتب را به محل نصب انتقال و نصب می کنید.

  ۲-مقاومت در برابر زلزله! 

  شهر فومن یکی از مناطق زلزله خیز ایران می‌باشد، و همان گونه که می‌دانید مقاومت یک سازه در برابر زلزله نسبت به وزن آن رابطه معکوس دارد، و از آنجایی که‌ کانکس ها سازه‌هایی سبک هستند در هنگام زلزله امکان تخریب آن کمتر از سازه‌هایی است که با روش سنتی ساخته شده است و درصورت تخریب نیز به علت سبک بودن مصالح آوار آن تهدید جانی برای انسان ندارد.

  مقاومت در برابر زلزله! بهترین مکان برای خرید کانکس ویلایی!

  ۳-قابلیت فروش پس از استفاده کانکس‌ ویلایی!

  یکی دیگر از مزایایی که شما را وادار می‌کند تا خرید کانکس ویلایی در فومن داشته باشید این است که امکان فروش آن بعد از یک سال نیز هست و بدین ترتیب بخشی از آن هزینه و یا سرمایه‌ای که در ابتدای کار برای خرید و تهیه آن خرج شده است مجدداً به شما بر می‌گردد و با توجه به این که امروزه خرید کانکس آن هم به شیوه دست دوم و کارکرده رو به افزایش گذاشته است و احتمال فروش بالا می‌رود.

  ۴-عایق بندی در برابر رطوبت و صوت!

  رطوبت زیاد در شهر فومن بر اثر بارندگی زیاد، باعث فرسوده شدن بسیاری از سازه های سنتی می شود و نیاز به بازسازی که هم زمان‌بر و هزینه بر است، اما برای ساخت کانکس ویلایی در فومن از عایق بندی ویژه ای استفاده می شود تا در برابر رطوبت مقاوم باشد که این نوع عایق بندی علاوه بر محافظت در برابر رطوبت در برابر صوت نیز عایق می باشد.

  عایق بندی در برابر رطوبت و صوت این سازه!

  جمع‌بندی و کلام آخر

  در این مقاله یادگرفتید که کانکس ویلایی و ویلایی دوطبقه چیست، انواع آن را با هم بررسی کردیم و فراگرفتید، مبحث اصلی این مقاله در مورد خرید کانکس ویلایی در فومن است که آن را به صورت کامل برایتان شرح دادیم، ۴ دلیل آن را با هم بررسی کردیم که چقدر خرید کانکس ویلایی در فومن باصرفه و ارزان است، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانکس ویلایی و انواع آن و در صورت مایل بودن می‌توانید به سایت hekimcontainer مراجعه کنید.

  تماس با مدیران کانکستماس جهت مشاوره خرید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس