لوگو مدیران کانکس

خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

کانکس اداری مدیریتی

عنوان‌بندی مقاله

 • ازآنجاکه اصفهان شهری پرجمعیت و دومین قطب صنعتی ایران پس از شهر تهران است و بسیاری از مهم‌ترین صنایع مانند مجتمع فولاد مبارکه، پلی‌اکریل، ذوب‌آهن، صنایع شیمیایی، صنایع نظامی، پالایشگاه صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع غنی‌سازی اورانیوم، هواپیماسازی، نیروگاه، صنایع نساجی، چرم‌سازی، صنایع سیمان، برق و الکترونیک،  صنایع خودرو، صنایع چوب، صنایع دارویی، صنایع غذایی بزرگ‌ترین مجتمع صنعتی و بهداشتی در استان اصفهان قرار گرفته‌اند، خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

  این سازه‌ها در ابعاد مختلف و به‌صورت سالنی با تعداد اتاق و پنجره و طبقات مختلف به‌صورت دوقلو یا چندقلو برای استفاده شرکت‌های بزرگ‌تر طراحی و تولید می‌شوند. امروزه بسیاری از سازمان‌ها و اداره‌جات به دلیل استحکام و مقاومت این سازه‌ها و همچنین سهولت در نصب و جابه‌جایی آن‌ها از این نوع کانکس‌ها استفاده می‌کنند.

  کاربرد خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

  کاربرد کانکس دفتری
  کاربرد کانکس اداری مدیریتی

  کار کردن در دفتر به این معنی است که شما باید چیزهای زیادی از جمله اتاق کاری مناسب خود را در نظر بگیرید. با این حال، راه‌حل آسانی وجود دارد که بسیاری از کارکنان به دنبال آن هستند، آن هم داشتن یک کانکس اداری در فضای باز است. این کانکس به شما امکان می‌دهد در حالی که روی کار خود متمرکز هستید از وقت خود در فضای خارج دفتر کار لذت ببرید و ممکن است مزایای دیگری نیز به شما بدهد.

  کانکس‌های اداری مدیریتی برای دفتر کار تیم های اداری یا به عنوان اتاق مهندسان پروژه ها و مدیران کاربرد دارند  و با عنوان کانکس دفتری نیز شناخته می شوند.این سازه های پیش ساخته کاربری های مختلفی مانند دفاتر مدیریتی در کارگاه ها و کارخانه ها برای انجام امور اداری دارند.در بعضی موارد به عنوان دفاتر فروش یا اتاق جلسه و اتاق مهمانان ویژه مورد استفاده قرار می گیرند.در این سازه ها علاوه بر فضایی که برای مدیر مجموعه در نظر گرفته می شود بخش های دیگری مانند اتاق بایگانی اسناد،اتاق جلسه ، اتاق پرسنلی،آبدارخانه،نمازخانه ،سرویس بهداشتی،فضایی برای میز منشی وانتظار مراجعه کنندگان باید در نظرگرفته شود.

  انواع کانکس دفتری مدیریتی

  این سازه‌های پیش‌ساخته ویژگی‌های متفاوتی دارند هر اداره یا سازمان بنا بر نیاز خود از خرید کانکس دفتری و تعداد پرسنلی که داخل کانکس مستقر خواهند شد و همچنین نوع خدماتی که ارائه می‌دهند یک طرح خاص را برای سفارش کانکس اداری مدیریتی انتخاب می‌کنند. مثلاً اگر قرار باشد کانکس به‌عنوان یک طبقه روی پشت‌بام ساختمان اضافه شود طرح آن با کانکسی که داخل محوطه قرار می‌گیرد متفاوت است. انتظارات و نوع استفاده متفاوت از کانکس‌های اداری در هر سازمان یا اداره، باعث ایجاد تنوع در طراحی و ساخت این سازه‌ها شده است.

  کانکس اداری به‌طورکلی به دودسته تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه با ویژگی‌های هرکدام به‌صورت مختصر آشنا می‌شوید.

  کانکس اداری لوکس

   

  خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان
  کانکس اداری مدیریتی لوکس

  این سازه به‌عنوان دفاتر مدیریتی لوکس، اتاق مدیرعامل، اتاق ملاقات، اتاق جلسات مهم و گاهی برای نمایش محصولات یک مجموعه مورداستفاده قرار می‌گیرند. عناوینی که برای این کانکس‌ها به کار می‌روند کانکس لوکس اداری یا کانکس مدیریتی لوکس می‌باشد زیرا مصالح لوکس به‌کاررفته در بدنه خارجی و فضای داخلی این کانکس‌ها باعث ایجاد یک فضای مجهز با تمام امکانات لازم برای یک دفتر کار شیک و فضای مدیرتی لوکس می‌شود. قیمت این کانکس‌ها به دلیل استفاده از مصالح لوکس بالاتر از کانکس‌های اداری ساده می‌باشد.

  کانکس اداری ساده

  در نوع ساده کانکس‌های اداری مدیریتی برعکس نوع لوکس آن به زیبایی ظاهری سازه اهمیت زیادی داده نمی‌شود و به کاربردی بودن و اقتصادی بودن آن توجه بیش‌تری می‌شود. مواد اولیه استفاده شده در این سازه بسته به نوع نیاز و کاربری آن می‌تواند از نوع ساندویچ پانل یا سایدینگ باشد. همچنین می‌توانند در انواع کارگاهی، دوطبقه، پارتیشن‌های تفکیک شده، پلان باز یا هر مدل دیگری طراحی و تولید شوند.

  کانکس اداری مدیریتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

  فضای داخل کانکس اداری باید برای رفت‌وآمد کارمندان مناسب باشد و در عملکرد کارمندان تداخل ایجاد نشود. بخش‌هایی که روابط کاری آن‌ها به‌هم‌وابسته است به هم نزدیک باشند. فضای داخلی باید از نور کافی برخوردار باشد. سیم‌کشی و چراغ‌های به‌کاررفته در داخل کانکس باید نور کافی را برای کل فضا تأمین کند.

  خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان

  درب کانکس مدیریتی باید در ابعاد مناسب و جواب‌گوی رفت‌وآمد زیاد مراجعین باشد. محل قرارگرفتن درب باید جایی باشد که فضایی برای انتظار مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته شود و رفت‌وآمدها مزاحمتی برای کارمندان ایجاد نکند. بهتر است برای این نوع کانکس‌ها از درب ضد سرقت استفاده شود. کف کانکس‌ نباید هنگام رفت‌وآمد دچار لرزه شود. کف سازه می‌تواند از جنس تخته ضدآب یا از سرامیک باشد که براثر رفت‌وآمد فرسوده نشود و نظافت آن آسان باشد.

  مزایای داشتن کانکس اداری

  با افزایش محبوبیت کار از راه دور، جای تعجب نیست که گزینه‌های کانکس‌های اداری در حیاط هر روز مشهورتر می‌شوند. بسیاری از کارکنان مایل‌اند از مزایای داشتن کانکس در فضای باز بهره‌مند شوند که می‌تواند از ساده‌تر کردن زندگی شما تا امکان صرفه جویی در هزینه شما متغیر باشد. در اینجا برخی از مزایای کار در سوله اداری باغ آورده شده است:

  1. کار را آسان‌تر می‌کند

  کار در یک کانکس از پیش ساخته به این معنی است که می‌توانید وظایف روزانه خود را بهتر متعادل کنید، به خصوص اگر بخشی از یک نیروی کار ترکیبی هستید. هر بار که نیاز دارید بنشینید و فعالیت‌های خود را کامل کنید، می‌توانید این کار را در حالی که کاملاً از محیط معمولی خود در داخل خانه خود دور هستید انجام دهید.

  کار ترکیبی به این معنی است که بخشی از نیروی کار باید در محل کار کند، در حالی که دیگران باید از خانه کار کنند. هنگامی که جزء گروه دوم هستید، ممکن است لازم باشد به سرعت دفتری راه‌اندازی کنید که همه موارد مورد نیاز یک دفتر کار را داشته باشد، خوشبختانه، کانکس‌ها این فرآیند را بسیار آسان‌تر می‌کنند.

  1. شما می‌توانید فضای کاری شخصی خود را بسازید

  یکی از مهم‌ترین جنبه‌های کار در خانه و از راه دور، ساختن فضای کاری شخصی است. در بسیاری از موارد، افراد این اشتباه را مرتکب می‌شوند که سعی می‌کنند کارهای خود را از روی تخت انجام دهند، لباس خواب می‌پوشند.

  کسانی که ساعت‌ها را در شرایط نامناسب سپری می‌کنند ممکن است در کمر، گردن، شانه‌ها و پاهای خود احساس درد کنند. در عین حال، ممکن است زمان زیادی را صرف انجام کارهای روزانه خود کنید زیرا همه چیزهایی را که نیاز دارید در نزدیکی خود ندارید.

  با این حال، با یک فضای کاری شخصی، می‌توانید به راحتی به مواردی که برای انجام کار خود نیاز دارید (به عنوان مثال، اسناد، خودکار و غیره) دسترسی داشته باشید و همچنین مطمئن شوید که بدن شما در این فرآیند آسیب نمی‌بیند.

  1. تعادل کار و

   زندگی را ارتقا می‌دهد

  اگر نیاز به کار در خانه دارید، ممکن است ندانید که چگونه بین محیط خانه و محل کار خود مرز بکشید. با این حال، یک کانکس روند را هموارتر می‌کند زیرا به شما امکان می‌دهد مکان دقیقی را که قرار است کار خود را در آن انجام دهید مشخص کنید، و آن را با سایر نقاطی که می‌توانید از اوقات فراغت خود لذت ببرید، متفاوت می‌کند.

  1. این یک گزینه کم‌هزینه است

  بر خلاف ساخت یک دفتر کار از ابتدا، یک کانکس دفتری به راحتی راه‌اندازی می‌شود و معمولاً گران نیست.

  برخی از کارگران از مونتاژ ایستگاه‌های کاری خود با خرید وسایل مجلل لذت می‌برند، اما این شامل همه نیست. برعکس، ممکن است ترجیح دهید به سراغ یک جایگزین کم‌هزینه بروید تا مطمئن شوید که تا حد امکان پس‌انداز می‌کنید.

  خوشبختانه، یک کانکس اداری در فضای باز ممکن است بهترین گزینه در دراز مدت باشد. اگرچه ممکن است در ابتدا مبلغ زیادی برای پرداخت به نظر برسد، اما اگر آن را با گزینه‌های دیگر مقایسه کنید، ممکن است به سرعت متوجه شوید که این مبلغ مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

  در بسیاری از مواقع، مونتاژ یک کانکس در حیاط خلوت یا باغ به این معنی است که می‌توانید فضای جداگانه‌ای برای استراحت داشته باشید. شما حتی می‌توانید محیط اطراف خود را سازماندهی کنید تا یک فضای استراحت کوچک ترتیب دهید و هر زمان که نیاز به استراحت داشتید، می‌توانید مدتی در آنجا بنشینید و استراحت کنید.

  نتیجه گیری

  برای خرید کانکس اداری مدیریتی در اصفهان ابتدا کاربردها و ابعاد موردنیاز خود را تعیین کنید، سپس اگر بین محصولات تولیدکنندگان کانکس سازه موردنیاز شما موجود باشد آن را خریداری می‌کنید در غیر این صورت سفارش ساخت یک کانکس اختصاصی را می‌دهید که متناسب با نیازهای شما طراحی و تولید شود. برای مشاوره رایگان با مشاوران مدیران کانکس از طریق شماره‌تلفن‌های داخل سایت با ما تماس بگیرید.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس