لوگو مدیران کانکس

مشخصات کانکس اداری و معرفی ۲ نوع ساده و لوکس

مشخصات کانکس اداری

عنوان‌بندی مقاله

 • امروز می‌خواهیم مشخصات کانکس اداری را برای شما بیان نماییم. کانکس اداری مدیریتی یک سازه ازپیش‌ساخته شده است که به‌عنوان دفاتر اداری یا اتاق مدیران و مهندسان در هر مکانی قابل نصب و جابه‌جایی است. مشخصات کانکس اداری درهر سازمانی باتوجه‌به نیاز آن متفاوت است و بنا بر کاربری کانکس اداری یکی از انواع طرح‌های آن را انتخاب می‌کنند. مثلاً بسته به تعداد پرسنل و تعداد افرادی که از کانکس استفاده می‌کنند ابعاد کانکس تعیین می‌شود. این کانکس‌ها می‌توانند به‌صورت دوطبقه هم باشند یا به‌عنوان طبقه دوم روی پشت‌بام نصب شوند. شما می‌توانید نیازهای خود را مشخص و طرح کانکس مورد نظرتان را سفارش دهید. از ویژگی‌های این کانکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقرون‌به‌صرفه بودن نسبت به استفاده از بناهای ساختمانی
  • قابلیت نصب و جابه‌جایی آسان
  • بدون نیاز به پی‌سازی
  • عدم نیاز به مجوزهای ساخت بنا
  • مقاوم در برابر زلزله
  • عایق در برابر گرما، سرما و رطوبت
  • هزینه کمتر برای تعمیر و نگهداری
  • ابعاد آن قابل تغییر هست
  • جذاب جلوه‌دادن محیط

  مشخصات کانکس اداری (مشخصات فنی)

  کانکس اداری مدیریتی امکانات ویژه‌ای برای انجام کارهای دفتری و وظایف مدیران پروژه فراهم می‌کند. یکی از این ویژگی‌ها به‌کاربردن یک درب بزرگ که برای رفت‌وآمد زیاد و انتقال میز و صندلی‌ها به داخل کانکس مناسب باشد. بهتر است درب کانکس به‌گونه‌ای طراحی شود که فضایی برای انتظار کاربران در نظر گرفته شود و آمدورفت‌های مراجعه‌کنندگان مزاحمتی برای مدیران یا کارمندان ایجاد نکند. از انواع درهای ضد سرقت، کشویی و… می‌توان برای این کانکس‌ها استفاده کرد.

  مشخصات کانکس اداری

  کف کانکس دفتری باید کاملاً مستحکم باشد و آمدورفت‌های زیاد در آن لرزش ایجاد نکند. استفاده از تیرآهن IPEهای مختلف نشانه توجه تخصصی سازنده‌ها به استحکام سازه است. کف‌پوش رایج کانکس‌های کارگاهی پی‌وی‌سی رول طرح پارکت بوده که دو نوع پشت نمد دار و ساده است.

  در مواردی که سقف کانکس مدیریتی به‌صورت شیروانی باشد ارتفاع کف تا زیر سقف حداقل ۲.۲ متر و حداکثر ۲.۷ متر است اگر سقف کانکس صاف باشد یا از سقف کاذب استفاده شود ارتفاع آن حداقل ۲.۵  و حداکثر ۲.۷ متر است.
  اندازه پنجره‌ها و محل قرارگرفتن آنها باید طوری طراحی شود که نور کافی برای داخل کانکس را تأمین کندو باز و بسته کردن پنجره مزاحمتی برای مراجعه‌کنندگان ایجاد نکند. بهتر است برای جلوگیری از ورود گردوغبار و جلوگیری از اتلاف انرژی از پنجره‌های UPVC با شیشه تک جداره یا دوجداره استفاده شود.
  بسته به نوع کاربرد کانکس اداری مدیریتی، فضاهایی مانند اتاق کپی، آبدارخانه، صندوق، سرویس بهداشتی و…می‌تواند داخل این سازه‌ها گنجانده شود.

  انواع کانکس اداری مدیریتی

  مشخصات کانکس اداری باتوجه‌به نوع استفاده از آن متفاوت است و برای کاربردهای مختلف با ویژگی‌های خاصی تولید می‌شود. بعضی از این سازه‌ها به‌عنوان دفتر فروش و اتاق جلسه و یا اتاق مهمان ویژه مورداستفاده قرار می‌گیرند و بعضی دیگر در کارگاه‌های ساختمانی به‌عنوان یک کانکس اداری نصب و مورداستفاده قرار می‌گیرند. این کانکس‌ها به دودسته کلی تقسیم می‌شوند: کانکس اداری لوکس و کانکس اداری ساده.

  کانکس اداری لوکس

  کانکس دفتری لوکس به‌عنوان دفاتر مدیریتی و قرار ملاقات‌ها و جلسات مهم و در برخی موارد به‌عنوان نمایشگاه محصولات استفاده می‌شوند.
  کانکس اداری لوکس ظاهر زیبایی دارد و از مصالح لوکس برای بدنه خارجی و داخل آن استفاده می‌شود تا یک محیط شیک و دفتر کار مجهز را نمایش دهد. قیمت این سازه از نوع ساده بالا‌تر است.

  کانکس اداری ساده

  این نوع از سازه‌ها به زیبایی نمای خارجی و دیوارهای داخلی اهمیت ویژه‌ای نمی‌دهند و بیش‌تر به کاربردی بودن و اقتصادی بودن آن توجه می‌شود. کانکس دفتری باتوجه‌به سلیقه مشتری می‌تواند از نوع سایدینگ یا ساندویچ پانل باشد.

  مشخصات کانکس اداری

  قیمت کانکس اداری

  قیمت دقیق این کانکس‌ها باتوجه‌به ابعاد، نوع سازه، امکانات و ویژگی‌های آن محاسبه می‌شود. پس از انتخاب نوع سازه و مشخصات فنی آن، می‌توان قیمت آن را بر حسب مترمربع به دست آورد.

  جمع‌بندی مطالب

  کانکس اداری سازه‌ای ازپیش‌ساخته است که فضایی برای انجام خدمات اداری و دفتری فراهم می‌کند. این کانکس‌ها هم در نهادهای اداری و هم به‌صورت شخصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این کانکس‌ها در کارخانه به طور کامل ساخته می‌شوند اما در مواردی به‌صورت چندطبقه باشند یا نیاز باشد روی ارتفاع نصب شوند، قطعات آن در محل موردنظر به هم وصل می‌شوند.
  مشخصات کانکس اداری باتوجه‌به نوع استفاده از آنها متفاوت است و ابعاد آن‌ها بنا به خواسته مشتری در نظر گرفته می‌شود. این سازه‌ها به‌طورکلی به دو نوع کانکس اداری لوکس و کانکس اداری ساده تقسیم می‌شوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سایر مقالات

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس