لوگو مدیران کانکس

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

عنوان‌بندی مقاله

 • کانکس سرویس‌ بهداشتی چیست؟

  در این مقاله مبحث اصلی ما روی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه است؛ ولی برای اینکه مقاله کامل‌تر باشد در قسمت زیر کانکس سرویس بهداشتی را برایتان شرح داده‌ایم. کانکس سرویس بهداشتی یا همان توالت سیار یکی از مورداستفاده و پرکاربردترین سازه‌های پیش‌ساخته برای استفاده در مکان‌های عمومی به‌عنوان‌مثال: کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌ها، ادارات مورداستفاده قرار می‌گیرد و همچنان کانکس سرویس بهداشتی بسته به نیاز مشتری می‌توان از سرویس‌ها بهداشتی تک و یا چند چشمه و فرهنگی یا ایرانی بودن سرویس بهداشتی استفاده کرد.

  یکی از موقعیت‌هایی که در آن استفاده از کانکس سرویس بهداشتی بسیار رایج می‌باشد، بیابان‌های دورافتاده‌ای در کشور هستند که در آن‌ها پروژه‌های عمرانی در حال انجام است. به همین خاطر استفاده از آن انتخابی باصرفه و ارزان می‌باشد.

  باتوجه‌به سرعتی که در ساخت و راه‌اندازی آن هست و همچنین عدم نیاز به مصالح و عدم نیاز به خرابی پس از اتمام پروژه یک راهکار مناسب موقت در بسیاری از مکان‌ها است هرچند که این کانکس را می‌توان به‌عنوان یک انتخاب طولانی‌مدت برای کی محل نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید انواع مدل کانکس سرویس بهداشتی با تیم مجرب مدیران کانکس تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما شمارا تا پیدا کردن محصول مورد نظرتان همراهی کنند. مدیران کانکس قدیمی‌ترین و مجرب‌ترین تیم ساخت و ساز و فروش کانکس در ایران.

  انواع کانکس سرویس‌ بهداشتی پیش‌ساخته چند مورد است؟

  انواع کانکس سرویس بهداشتی پیش ساخته چند مورد! در قسمت پایین تمام نوع های مختلف کانکس سرویس بهداشتی را به شما آموزش خواهیم داد!

  در اینجا ما برای شما ۱۵ مورد از انواع این سازه را برایتان شرح دادیم و در این مقاله قصد داریم فقط کانکس سرویس‌بهداشتی سیار را توضیح دهیم چون در مقالات قسمت انواع کانکس سرویس بهداشتی به طور کامل همه موارد گفته شده است:

  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته پرتابل
  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته تک چشمه
  • کانکس سرویس‌بهداشتی پیش‌ساخته دو چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی ۱۲ چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه
  • کانکس سرویس بهداشتی پیش‌ساخته با راهرو مجزا مردانه و زنانه
  • کانکس سرویس بهداشتی و حمام پیش‌ساخته
  • کانکس حمام
  • کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت
  • کانکس سرویس بهداشتی فایبرگلاس
  • کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل
  • ساخت کانکس سرویس بهداشتی طبق سلیقه مشتری.
  • کانکس سرویس بهداشتی پیچ‌ومهره‌ای
  • کانکس سرویس بهداشتی سیار

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟

   کانکس سرویس بهداشتی چهارچشمه چیست و چه کاربردهایی دارد، کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه هم مشابه کانکس سرویس بهداشتی است!

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه یکی دیگر از محصولات سایت مدیران کانکس است، سازه سرویس بهداشتی چهار چشمه مانند یا به عبارتی مشابه کانکس سرویس بهداشتی است، قابلیت‌هایی که کانکس سرویس بهداشتی دارد کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه هم همان امکانات را دارد.

  سازه سرویس بهداشتی چهار چشمه بیشتر در مناطق زلزله‌زده و کارگاه‌ها و پروژه‌ها به کار می‌رود، البته کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه انواع مختلفی هم دارند که در ادامه شرح داده‌ایم،
  انواع کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه ۳ مورد است:

  • کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه راهرو دار
  • کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه بدون راهرو
  • کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه سیار

  مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی ۴ چشمه!

  مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه را به صورت کامل در بالا توضیح داده ایم!

  ۱- شاسی سازه از تیر آهنIPE نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس بصورت موازی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰ بنا بر درخواست مشتری است.
  ۲- اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویس های فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.
  ۳- قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸ با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ است.
  ۴- نمای داخلی بدنه و سقف از دیوار پوش هایPVC سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب می شوند.
  نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب می‌شود.
  ۵- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف.
  ۶- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیل های ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه برابر نیروهای کششی
  ۷- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از فایبرگلاس یکپارچه بهمراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها.(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده می‌شود.
  ۸- درب ورودی از نوع آلومینیومی درجه یک سنگین پیش رنگ کوره‌ای به ابعاد ۱۸۰×۸۰ است.
  ۹- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره‌ای به ابعاد ۳۰×۳۰ است. (در صورت نیاز)
  ۱۰- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC، کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار، چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.
  ۱۱- کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه دارای مینیاتوری حفاظ جان می باشند.

  مزایای کانکس‌های سرویس بهداشتی

  استفاده از تمامی مدل کانکس‌ها مزایای زیادی دارد؛ اما ما در این بخش از مقاله قصد داریم به مزایای کانکس‌های سرویس بهداشتی بپردازیم. درصورتی‌که شما قصد ساخت سرویس بهداشتی با مصالح را داشته باشید باید بدانید که باید هزینه هنگفتی را به آن اختصاص دهید؛ اما استفاده از کانکس‌های سرویس بهداشتی هزینه بسیار پایین‌تری را نسبت به ساخت‌وساز سرویس بهداشتی با مصالح را دارد علاوه بر هزینه در وقت بسیار ارزشمند شما نیز صرفه‌جویی خواهد شد و همان‌طور که در دیگر مقالات اشاره کردیم شما می‌توانید سلامت و نظافت را با هزینه بسیار پایین به دست اورید.
  این کانکس‌ها به دلیل استفاده از متریال مخصوص بسیار سبک بوده و به‌راحتی امکان جابه‌جایی آن با کشنده‌ها برای انتقال آن وجود دارد.

  جمع‌بندی و نتیجه‌گیری در مقاله کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

  کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه یک سازه پیش‌ساخته بهداشتی است که در واقع می‌توانند در مناطقی مثل کارگاه‌ها و جاهایی که زلزله رخ‌داده است و همچنین در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی استفاده شوند و از این لحاظ رایج هستند و به لحاظ قیمتی نیز دارای قیمت‌های خوب و مناسبی هستند. شما می‌توانید با خرید کانکس‌های سرویس بهداشتی سلامت و پاکیزگی به عزیزان و تیم خود هدیه دهید. ما مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه را برایتان به‌صورت کامل شرح داده‌ایم، ۱۱ مورد از مشخصات فنی یک کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه.
  شما می‌توانید برای خرید کانکس‌های از مدیران کانکس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما در مسیر تهیه کانکس شمارا همراهی کنند.

  تماس با مدیران کانکس
  تماس جهت مشاوره خرید

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  1 دیدگاه دربارهٔ «کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه چیست؟»

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس