لوگو مدیران کانکس

طراحی کانکس و مراحل طراحی

طراحی کانکس و مراحل طراحی

عنوان‌بندی مقاله

 • مقدمه

  اولین مرحله برای تولید کانکس طراحی کانکس است، متخصصان با کشیدن طرح کانکس با تمام جزئیات از ابتدا تا تولید کانکس را نشان می‌دهند ممکن است این طرح بارها تجدید شود تا به نتیجه مطلوب نهایی برسد. طراحی کانکس دارای مراحلی است که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم و برای شما شرح می‌دهیم.

  آیا به دنبال کانکس سفارشی هستید؟ خوب، شما خوش‌شانس هستید، ما در مدیران کانکس در ساخت کانکس‌های سفارشی تخصص داریم. اگر می‌خواهید یک کانکس را از ابتدا طراحی کنید، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک ساختمان کاملاً بی‌نظیر و ایدئال برای انبار، کارگاه یا حتی یک مکان برای استراحت طراحی کنید!

  شما عزیزان می‌توانید همین حالا برای خرید کانکس، مشاوره، رزرو زمان بازدید و حتی اطلاع از قیمت با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند.
  با مدیران کانکس پرافتخارترین تیم خریدوفروش کانکس در ایران در این مقاله همراه باشید.

  مراحل طراحی کانکس

  طراحی کانکس

  ۱. جمع‌آوری اطلاعات :

  در واقع در این راه به ایده‌پردازی اکتفا می‌کنیم. برای تولید محصول و طراحی محصول باید از قبل تحقیقات لازم برای طرز تهیه مواد اولیه، ساخت محصول به‌صورت استاندارد و اصولی، مسائل مهم برای خریداران کانکس را جمع‌آوری کنیم و یک جمع‌بندی کلی برای صفر تا صد طراحی و ساخت و ارائه محصول به مشتریان را داشته باشیم. قطعاً جمع‌آوری اطلاعات مهم‌ترین بخش کار است و بقیه راه را برای تولیدکننده هموار می‌کند.

  ۲.طراحی دو‌بعدی:

  بعد از جمع‌آوری اطلاعات و به‌دست‌آوردن ایده‌های کاربردی و نوبت به پیاده‌سازی ایده‌ها می‌رسد و باید کانکس‌های مدنظر را طراحی کنیم برای این کار احتیاج به نرم‌افزارهای کامپیوتری داریم که کاربردی‌ترین آن‌ها autocad است. در کل طراحی دوبعدی بسیار از سه‌بعدی آسان‌تر است و اصلاح آن‌ها امکان‌پذیرتر است. برای هر کانکس پند طرح را در نظر می‌گیریم و بهترین آن را به مرحله اجرا می‌بریم.

  ۳. طراحی سه‌بعدی:

  طراحی سه‌بعدی پس از طراحی دوبعدی است که بسیار دقیق‌تر بوده و نزدیک به واقعیت است و از تمام زاویه‌ها می‌توان آن را بررسی کرد. از نرم‌افزارهای حرفه‌ای و معروف ۳DMAX و Rino استفاده می‌شود. در واقع کانکس را در طراحی سه‌بعدی از همه لحاظ فرم کانکس، رنگ، محل جاگذاری درب و پنجره‌ها، ابعاد کانکس و از همه مهم‌تر تناسب کلی کانکس را می‌توان بررسی کرد و قبل از ساخت به‌راحتی مشکلات آن را برطرف کرد. برای طراحی کانکس‌های جدید و خیلی خاص بهتر است ابتدا طراحی سه‌بعدی آن را انجام دهند بعد از درنظرگرفتن تمام جوانب و مطمئن شدن صددرصد به ساخت و تولید آن بپردازند.

  ۴. طراحی جزئیات:

  پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله فوق به مرحله آخر یعنی طراحی جزئیات کانکس موردنظر می‌پردازیم. در این مرحله داشتن تخصص و دانش فنی به سیار لازم است چرا که این مرحله آخر بوده و پس از آن محصول برای ساخت و ارائه می‌رود.  باید در این مرحله کاملاً طراحی دوبعدی و سه‌بعدی را از نظر گذرانده و دقت کافی را به خرج دهیم پس از این مرحله محصول برای ساخت می‌رود و اگر به مشکلی بربخورد مسئول آن متخصص ناظر است.

  برخی نکات مهم 

  نکات مهم طراحی کانکس

   

  طراحی همهٔ محصولات از ابتدا تا انتها یک‌روند مشخص دارد که طبق آن همه چیز پیش می‌رود که کانکس هم از این قضیه مستثنی نیست و پس از چهار مرحله فوق نکاتی هست که به اجرا بهتر کمک می‌کند.

  ۱.متریال :

  انتخاب مصالح کانکس و توجه به این مسئله که باکیفیت، مقاوم، با هزینه مناسب باشد بسیار مهم است. علاوه باکیفیت باید زیبایی خود را هم داشته باشد. مدیران کانکس بسیار به این مسائل توجه می‌کند و رضایت مشتری را ترجیح می‌دهد.

  ۲.محل قرارگیری درب‌ها:

  در طراحی کانکس محل قرارگرفتن درب‌ها و پنجره‌ها باید توجه خاصی شود در نما محصول و استفاده افراد تأثیر به سزایی دارد در طراحی پنجره‌ها باید نور آفتاب که به داخل می‌تابد، دیدن طبیعت محلی که کانکس در آن قرار دارد را در نظر داشته باشیم. درب ورودی و خروجی کانکس طوری تعبیه شده باشد که نظم و زیبایی سازه را در نظر گرفته باشیم که تداخلی با دیگر تجهیزات سازه ما نداشته باشد.

  ۳.محل اقامت:

  در طراحی کانکس نکته مهم دیگر محلی است که کانکس در آن جا احداث می‌شود و این امر در طراحی و ساخت کانکس تأثیر فراوانی دارد. بسته به منطقه سردسیری، گرمسیری، دارای رطوبت و… طراحی و ساخت متفاوتی دارند که باید طراحان بسیار توجه کنند.

  طراحی کانکس مسکونی

  طراحی کانکس مسکونی مانند معماری است با این تفاوت که مهندسان باید با تکنولوژی و طراحی خانه‌های پیش‌ساخته آشنایی کافی را داشته باشند. باتوجه‌به توضیحات نیاز به طراحی دوبعدی و سه‌بعدی هستند.

  چالش طراحی یک‌خانه قابل‌سکونت از کانکس‌های صنعتی استاندارد است. این کانکس‌های چندوجهی دارای اندازه استاندارد هستند. کانکس‌ها برای ساخت‌وساز ایدئال هستند زیرا می‌توانند به روش‌های مختلف به یک مکان منتقل شوند. در ادامه لیست مزایا  طراحی کانکس برای کار یا استراحت را مشاهده کنید:

  مزایای استفاده از کانکس:

  1. استحکام و دوام: کانکس‌ها از بسیاری جهات برای تغییر ایدئال هستند. کانکس‌ها به دلیل استحکام بالا برای نگهداری ایمن مناسب هستند.
  2. اندازه‌های مناسب: همه کانکس‌ها با اندازه‌های استاندارد ساخته می‌شوند و به‌این‌ترتیب عناصر با اندازه‌های مختلف را ارائه می‌دهند که می‌توانند در ساختارهای بزرگ‌تر ترکیب شوند. این امر طراحی، برنامه‌ریزی و حمل‌ونقل را ساده می‌کند.
  3. حمل‌ونقل: ماژول‌های پیش‌ساخته را می‌توان به‌راحتی حمل کرد، زیرا از قبل با اندازه‌های حمل‌ونقل استاندارد مطابقت دارند.
  4. دردسترس‌بودن: کانکس‌های حمل‌ونقل در سراسر جهان در دسترس هستند.
  5. هزینه: ساخت‌وساز و طراحی کانکس مستلزم کار بسیار کمی است و کانکس‌ها به‌نوعی ساخته شدند که فقط نیاز به تغییرات ساده دارند.

  اصول طراحی کانکس

  اصول طراحی کانکس احتیاج به تخصص و کاربلدی دارد ابتدا باید اتودزدن را به‌خوبی دانست باید طراحی‌های فراوان کرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود و احتیاج به صبر و بردباری دارد، پس از طراحی استفاده درس در متریال در سازه به همان اندازه که طراحی کانکس بسیار آسان و دلنشین است به همان اندازه به مهارت و دقت کافی هم احتیاج دارد تا موردپسند مشتری واقع شود که مدیران کانکس در این موضوع همیشه حرف اول را می‌زند.
  برای خرید کانکس همین حالا با کارشناسان مدیران کانکس با شماره ۰۲۱۲۲۸۰۴۲۵۲ تماس بگیرید.
  طراحان و کارشناسان ما برای انتخاب طرح و رنگ سازه، انتخاب متریال مناسب و سازگار با آب‌وهوای منطقه شما را برای ساخت سازه مورد نظرتان را به شما پیشنهاد می‌دهند و تا اخرین مرحله، یعنی خرید و دریافت کانکس، شما عزیزان دل را همراهی کنند.
  مدیران کانکس پرافتخارترین تیم ساخت‌وساز کانکس و فروش کانکس در ایران.
  موفق، پیروز و مدیرانی باشید.

  بازدید و مشاوره رایگان از مجموعه مدیران کانکس

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انواع کانکس و کانتینرهای ویلایی

  آدرس مدیران کانکس

  مشاوره خرید و ساخت کانکس